PDA

View Full Version : سوال: اسکن کردن تصویر و قرار دادن در Picturebox

lord_helgard
چهارشنبه 01 بهمن 1393, 13:38 عصر
سلام دوستان ، من مدتی هست که مشغول برنامه نویسی بر روی پروژه پایانی خود هستم، یکی از دوستان این انجمن هم share & learn (http://barnamenevis.org/member.php?317640-Share-amp-Learn)
من رو بسیار راهنمایی و کمک کردند
سوالی که برام پیش اومده و جستجویی بسیاری هم در انجمن و هم در سایت های مختلف انجام دادم نتونستم جواب دُرُست و جامعی بگیرم، حالا میخواستم ببینم چه جور میشه عکسی رو با استفاده از اسکنر متصل به سیستم اسکن و سپس آنرا در pictureBox قرار داد، من حتی از Wia هم استفاده کردم و نمونه برنامه ای رو دانلود و اجرا کردم، ولی وقتی میخوام همون رو تو پروژه خودم پیاده سازی کنم با مشکل روبرو میشه !حالا میخواستم اگر کسی سورس یا راهنمایی جامعی از این موضوع داره به من ارائه بده
ممنون میشم

در ضمن نمونه پروژه دانلودی رو نیز در ضمیمه قرار داده ام

lord_helgard
چهارشنبه 01 بهمن 1393, 20:01 عصر
کسی نیست ؟!

reza1699
دوشنبه 18 اسفند 1393, 07:57 صبح
آقا این موضوع مشکل منم هست ! مدت زیادیه سرچ میزنم توی انجمن ولی چیز درست و حسابی نمی بینم ! متأسفانه WIA با ویندوز 64 بیت 7 سازگار نیست ! خواهش میکنم یک نفر یه چیز جامع در این خصوص بزاره که استفاده کردنم ازش راحت باش !
ممنون میشم واقعا...

Mofid.m
دوشنبه 18 اسفند 1393, 09:29 صبح
دوستان من این برنامه رو دوسال پیش نوشته بودم ولی نمیدونم تا کجاهاش پیش رفتم ولی یادمه اسکن میکرد.
اینم نمیدونم 32 بیتی بود سیستم یا 64
ولی برنامه رو میزارم شاید کمکی بکنه

129296

reza1699
چهارشنبه 20 اسفند 1393, 09:20 صبح
سلام
متشکر از کمکتون
ولی کلا WIA در ویندوزهای 64 بیتی جواب نمیده !

کاشکی یک نفر یه قطعه کد در این خصوص میزاشت ! یا یک مثال...

محمد رضا فاتحی
چهارشنبه 20 اسفند 1393, 10:13 صبح
این سورس تو ویندوز 64 بیتی لپ تاپ من کار می کنه که حتی با دوربین لپ تابم هم امتحانش کردم کار کرد

adineh67
چهارشنبه 20 اسفند 1393, 13:54 عصر
این سورس تو ویندوز 64 بیتی لپ تاپ من کار می کنه که حتی با دوربین لپ تابم هم امتحانش کردم کار کرد

سلام
دوست عزیز این twain scanner dialog رو چجوری به پروژه اضافه کنم؟:لبخند:

محمد رضا فاتحی
پنج شنبه 21 اسفند 1393, 08:05 صبح
وقتی رفرنس های همراه سورس رو اضافه کنی خودش اضافه میشه!