PDA

View Full Version : سوال: دریافت داده از پورت شبکه با C#

hesarak
جمعه 03 بهمن 1393, 23:01 عصر
پروژه اینه :
ما یک دستگاه داریم که یک برد الکترونیکی داره ، این برد الکترونیکی داده ها شو از سنسور هایی که داره میگیره و اونها رو به صورت فرمت ایمیج (عکس) روی پورت شبکه (LAN) می فرسته به کامپیوتر . حالا پروژه من گرفتن اطلاعات از پورت شبکه و نمایش این عکس ها در برنامه خودم هست ، به زبان سی شارپ مینویسم و در برنامه ویژوال استودیو . نمی خوام زیاد اذیتتون کنم فقط چند تا سر نخ بدید میرم دنبالش . 2 بخش هست بخش دریافت اطلاعات از پورت شبکه و بخش دیگه نمایش عکس هست در سی شارپ .
ممنون ممنون ممنون ممنون

abl_yk
شنبه 04 بهمن 1393, 02:31 صبح
پروژه اینه :
ما یک دستگاه داریم که یک برد الکترونیکی داره ، این برد الکترونیکی داده ها شو از سنسور هایی که داره میگیره و اونها رو به صورت فرمت ایمیج (عکس) روی پورت شبکه (LAN) می فرسته به کامپیوتر . حالا پروژه من گرفتن اطلاعات از پورت شبکه و نمایش این عکس ها در برنامه خودم هست ، به زبان سی شارپ مینویسم و در برنامه ویژوال استودیو . نمی خوام زیاد اذیتتون کنم فقط چند تا سر نخ بدید میرم دنبالش . 2 بخش هست بخش دریافت اطلاعات از پورت شبکه و بخش دیگه نمایش عکس هست در سی شارپ .
ممنون ممنون ممنون ممنون

سلام
برای اینکه از یک پورت در شبکه پیام بگیری باید به آن وصل شد که با ید شماره پورت و آی پی آنرا بدانی بعد یک سوکت بسازی و روی آن شروع به گوش دادن کنی و درنهایت داده ای که روی آن دریافت می کنی را مثلا باینری را تبدیل کنی به اسکی و ...
یا اگه منظورت اینه که دریافت کننده اطلاعات به طور مستقیم نیستی باید به ترافیک شبکه گوش کنی و اطلاعات مورد نیاز خود را اسنیف کنی که کار زیاد داره و از نرم افزارهای اسنیف می تونی استفاده کنی

hesarak
سه شنبه 28 بهمن 1393, 17:06 عصر
سلام ممنون که راهنمایی کردید .
میشه نمونه کد وصل شدن به یک پورت و گرفتن داده را بزارید ؟
ممنون میسم اگر این کار رو بکنید .