PDA

View Full Version : با تجربه ها نظر بدهند

rahele_sa
دوشنبه 22 خرداد 1385, 18:08 عصر
واسه این کار شما چه نظری می دهید

چه کار کنم

از چه روشی استفاده کنم ؟
کاربر برای پخش فایل صوتی در GridView روی دکمه ای کلیک می کند
http://www.photoupload.org/image/5747.jpeg

manager
دوشنبه 22 خرداد 1385, 22:27 عصر
اول اینکه به خاطر عنوان نامناسب سوالتون نمی خواستم جواب بدم (احتمالا خیلی های دیگه هم با دیدن این عنوانتون از جواب دادن منصرف شدن)..

فکر نمی کنم شما بتونید فایلی رو بدون اجازه کاربر و بدون اینکه پخش بشه روی سیستم دانلود کنید.. قبلا در سیستم ها باگی وجود داشت که دقیاقا مثل شما فایلی اجرائی را به عنوان فایلی با فرمت صوتی معرفی میکردن و بعد از کپی شدن (بدون اجازه کاربر) فایل اجرا می شد و سیستم کاربر مورد حمله قرار می گرفت. این جریان مال 5-6 سال پیشه حالا که دیگه ...
شما به هیچ طریقی نمی تونید فایلی را روی سیستم کاربر دانلود کنید بدون اینکه کاربر متوجه بشه..

پیشنهاد من اینکه از ActiveX و یا Plugin استفاده کنید مثلا Flash بهترین پیشنهاد منه و کار شما رو هم راه می اندازه !!!

اگر دقیقا روشن کنید که می خواین چه کاری انجام بدید سولوشن بهتری بهتون ارائه می دم...تصویر بالا گویای هدف شما نیست...

manager
دوشنبه 22 خرداد 1385, 22:39 عصر
در ضمن چیزی به عنوان Windows/Templates وجود نداره...شاید منظورتون Temporary Internet Files بوده ...

nazaninam
سه شنبه 23 خرداد 1385, 08:06 صبح
چند وقت پیش وارد سایت andr.net شدم دنبال یک کرک میگشتم
همین اتفاق دقیقا برام افتاد بدون اجازه یک ویروس رو وارد هارد من کرد البته خوش بختانه فایر وال من اجازه اجرای خود کار این ویروس رو نداد
در ضمن اینکار جزو spy , trojan محسوب میشه...

rahele_sa
سه شنبه 23 خرداد 1385, 08:42 صبح
آن قدر هم که شما می گویید بی اجازه نیست

کاربر برای پخش فایل صوتی در GridView روی دکمه ای کلیک می کند

و هدف از این کار لو نرفتن لینک است .

--------------------------------------------
راجب D:\Wave که فایل های صوتی در آن است

چه نظری دارید

من چگونه می تونم از برنامه مسیر فایل ها را از داخل آن بدهم
مسلما نمی توانم این جوری مسیر بدهم D:\Waves\1.Wav

با تشکر

Farhad.B.S
سه شنبه 23 خرداد 1385, 11:58 صبح
هر فایلی برای اینکه بر روی دیسک کاربر قرار بگیره نیاز به اجازه مستقیم کاربر داره و این مربوط میشه به نحوه عملکرد browser های امروزی.

در مورد سوال دوم،
فایلی که قراره برای دانلود در اختیار کاربر قرار بگیره باید در ساب دایرکتوری های خود وب اپلیکیشن قرار بگیره تا بشه یه لینک مستقیم از فایل رو به کاربر داد.
(یا حداقل در یه VirtualDirectory دیگه)

در غیر این صورت شما باید فایل مورد نظر رو باز کنی (به شرط اینکه مجوز کار با فایل رو داشته باشی) ، اون رو در یک Stream ذخیره کنی و در نهایت Stream رو مستقیما بر روی Response رایت کنی.
به این ترتیب مسیر فایل هم برای کاربر مشخص نمیشه.

rahele_sa
سه شنبه 23 خرداد 1385, 12:42 عصر
(یا حداقل در یه VirtualDirectory دیگه)

راجبش بیشتر توضیح بدهید

Farhad.B.S
سه شنبه 23 خرداد 1385, 17:54 عصر
دایرکتوری مجازی ؛ یک دایرکتوری تعریف شده در وب سرور که برای کلاینت قابل دسترسی باشه.
البته این با چیزی که شما میخوای انجام بدی تفاوت داره ، دلیل استفاده از این روش اینه که بشه لینک فایل رو مستقیما در اختیار کاربر گذاشت.
در صورتیه میخوای کاربر Uri مستقیم فایل رو پیدا نکنه باید از روشی که در پاراگراف آخر بهش اشاره کردم استفاده کنی.

rahele_sa
چهارشنبه 24 خرداد 1385, 08:46 صبح
ممنون از شما دوستان

والا من به نتیجه نرسیدم راجب اینکه چگونه به مسیر D:\Waves دسترسی پیدا کنم