PDA

View Full Version : گفتگو: سوالی در رابطه با کتاب Java how to program و...

سینا اکبری
شنبه 04 بهمن 1393, 19:12 عصر
سلام.
من چندین تاپیک در انجمن درست کردم و از دوستان زیادی مشورت گرفتم و سر انجام کتاب دیتل java how to program رو انتخاب کردم.
این کتاب رو خوندم و یکم دلسرد شدم و رفتم آموزش مالتی مدیا داتیس و مهرگان رو خریدم، آموزش خیلی خوبیه ولی آدم رو سطح بالا میگره طوری که اینگار قبلا یک زبان برنامه نویسی رو یا گرفتی در صورتی که من اولین زبانی هستش که میخوام یاد بگیرم، همش هم میگه اگر قبلا فلان زبان را کار کرده باشید و...باز هم دلسرد شدم.
تصمیم دارم تا دوباره به سراغ کتاب دیتل برم و سوالام اینه:
1.تو این کتاب تمام مباحث و کدنویسی های موجود در جاوا را یاد داده و میده؟
2. تو این کتاب من دیدم یک سری نرم افزار هایی درست میکنه، میخوام بدونم ساخت رابط کاربری (رابط گرافیکی نرم افزار) رو هم تو این کتاب آموزش میده؟
خیلی ممنون میشم اگر پاسخ بنده رو بدید و من رو راهنمایی کنید و من رو از این بلا تکلیفی در بیارید
سپاس

abdoullah.aberi
شنبه 04 بهمن 1393, 22:23 عصر
سلام دوست عزیز امیدوارم با گفته های من دلسرد نشی و شروع به یادگیری کنی
1 - هیچ کتابی کامل نیست حتی ائنی که به عنوان مرجع شناخته میشه چون جاوا اینقدر گستردس که نمیشه همش رو تو یک کتاب اورد
ولی پایه جاوا رو به شما یاد میده ببین دوست عزیز شما برو کتاب رو یخون ولی این برداشتو نداشته باش که بعد از خوندن کتاب یه برنامه نویسی چون بعد از اون باید تصمیم بگیری و راهتو انتخاب کنی که به چه سمتی میخوای حرکت کنی و هدفت چیه من خوندم سه ساله دارم جاوا کار میکنم و هیچ موقع خوندم رو برنامه نویس ندونستم .:چشمک:
2 - تو تمام کتاب هایی که موجوده تو بازار یه قسمتی رو اختصاص داده به کتابخونه awt و swing

سینا اکبری
شنبه 04 بهمن 1393, 22:30 عصر
از راهنمایی تون ممنون.
اما من چجوری میتونم مباحث کلی جاوا رو یاد بگیرم.
هدف اصلی من برنامه نویسی نرم افزار کامپیوتر و اندروید هستش.
چه کتاب هایی بخونم؟
دیگر دوستان هم وارد بحث بشن و منو راهنمایی کنن

Sina.iRoid
شنبه 04 بهمن 1393, 22:59 عصر
سلام
دوست عزیز سایت سکان آکادمی خیلی سایت خوبی برای برنامه نویسی هست. سایت فارسی زبان. سرچ کن پیدا می کنی. برنامه نویسی اندروید و جاوا رو به بهترین شکل درس میده. من خودم هم از اون آموزش ها استفاده کردم.

abdoullah.aberi
یک شنبه 05 بهمن 1393, 01:57 صبح
شما همین کتاب دایتل رو بخونید و یا میتونید توی همین بخش جاوا قسمت کتابخانه جاوا

http://barnamenevis.org/showthread.php?466261-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%A7

بعد برید سراغ اندروید که اقا سینا فرمودند سکان اکادمی و همیچنین میتونین توی بخش اندروید سایت شرکت کنین مطالب مفیدی پیدا میکنین

سینا اکبری
جمعه 17 بهمن 1393, 16:47 عصر
ممنون از همگی

سینا اکبری
جمعه 17 بهمن 1393, 17:08 عصر
اگر دوستان دیگه هم میتونن راهنمایی کنن.
ممنون

JaVa
جمعه 17 بهمن 1393, 17:15 عصر
ببین اینجا کمکت می کنه؟!
http://barnamenevis.org/showthread.php?481248-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-Deitel
موفق باشید.