PDA

View Full Version : حرفه ای: چاپ باركد با ليبل پرينتر

sajaaaaad
یک شنبه 05 بهمن 1393, 09:50 صبح
سلام خدمت اساتيد محترم
اول از همه اينكه من با سي شارپ و استيمول سافت كار ميكنم و اما سوال
.
دستگاه چاپ ليبل داخل شركت موجود هست، ليبل ها رو به صورت رووول ميگيره، اندازه هر ليبل 55 در 15 ميليمتره. و با يك فاصله خاص ازهم جدا شدن. محصولات درون شركت يك ساختار خاصي براي باركد دارن، باركد 14 رقمي ست واز حروف و اعداد تشكيل شده. و محصولات در هر روز با روز قبل باركدشون فرق ميكنه.
.
با فرض اينكه من باركدو در اوررم خودم. مثلا: S2Y01SH2650002 حالا دوستان راهنمايي كننين اينوچطور تبديل به باركد كنم.! (نمونه توليد باركد با عكسو ديدم، اگر امكانش هست نمونه توليد باركد با فونت رو بگيد) و بعد از توليد چطور با ليبل پرينتر چاپ كنم.؟
.
نمونه نرم افزاري كه من ديدم اينجوري نيست كه محيط گذارش گيري باز بشه و بعد از داخل اون پرينت بگيري، هم ميزني خودش شروع به چاپ ميكنه.! مثلا ميزني 50 خودش پنجاه تا ازون باركد مورد نظر چاپ ميكنه. بايد چطور كار كرد.
.
باتشكر

sajaaaaad
دوشنبه 06 بهمن 1393, 08:53 صبح
کسی اطلاعاتی نداره.؟ راهنمایی کنید لطفا..:گریه::ناراحت:
البته یک بخشی از مشکلم حل شده، اینکه بارکدو هم تولید کنم حال سوال ایجاس چطور چاپ کنم.!؟ چطوی باید طراحیمو انجام بدم توی فضای به اون کوچیکی و اینکه چطور بدون نمایش استیمول با زدن دکمه پرینت شروع به چاپ مثلا 50 تا بارکد بکنه؟
.
لطفاً استادان رهنمایی کنن. با تشکر
دوستان اگر کسی فونت IDAutomationC128L رو داره بذاره دانلود کنم.

arash_flag
دوشنبه 06 بهمن 1393, 14:03 عصر
سلام مدتی است منم درگیر این مشکل هستم لطفا اساتید کمک کنید.

arash_flag
دوشنبه 06 بهمن 1393, 18:49 عصر
سلام کسی نبود؟

sajaaaaad
چهارشنبه 08 بهمن 1393, 15:59 عصر
دوستان عزیز کسی جوابی نداره.؟
.
حالا بقیه به هر جهت.، چطور میشه کاری کرد که استیمول بدون نشون دادن Preview شروع به چاپ کنه.؟ اینو حداقل بگید، فک کنید کلیه تنظیمات انجام شده و گذارش آمدس.! من نهایتاً میزنم show و گذارش نمایش داده میشه، حالا چکار باید کرد که مثلا پنجاه تا گذارش بدون نمایش تولید و چاپ بشه.
.
مثلا فک کنید من میخوام توی یک صفحه فقط یک کلمه چاپ کنم با یک شمارنده.! مثلا...
silver0001
silver0002
silver0003
......
...
چکار کنم بدون نمایش و بازدن یک دکمه به ترتیب شروع به چاپ کنه.
باتشکر

hamid_hr
چهارشنبه 08 بهمن 1393, 16:37 عصر
Stimulsoft.Report.StiReport srp = ........
.
.
srp.Print(false);