PDA

View Full Version : سوال: رتبه سایت در Alexa

siamak_rp
دوشنبه 06 بهمن 1393, 00:21 صبح
اگه تو سایت x یه iframe بزاریم که توش سایت y رو نمایش بده میخواستم بدونم بازدید کننده های سایت x برای سایت y هم محسوب میشن و تو رتبه Alexa سایت y تاثیر میذاره؟؟؟

:متفکر:

sairon123
دوشنبه 06 بهمن 1393, 00:44 صبح
سلام
خیر من خودم چندین بار امتحان کردم ، از همین طریق تا 80 هزار بازدید از سایت با پیچ رنک 4 به سایت خودم می فرستادم ، حدود 20 هزار ای پی در روز
ولی تو رتبه الکسا هیچ تاثیری نداشت ، ولی اگه این بازدیدها ادامه پیدا کنه و سایتت آپدیت بشه ، تو ورودی گوگل تاثیر داره در بلند مدت

nsco_nsco
دوشنبه 06 بهمن 1393, 03:21 صبح
سلام این کار خوب نیست و می تونه رتبه را خیلی خراب کنه این کار را نکنید . و زیاد هم فکر الکسا نباشید بیشتر به فکر کیفیت خود سایت و مطالبش باشید بقیش درست می شود موفق باشید .

sairon123
دوشنبه 06 بهمن 1393, 09:47 صبح
برای سایتی که بازدید دریافت میکنه مشکلی به وجود نمیاد ولی ممکنه برای سایتی که بازدید میفرسته مشکلی به وجود بیاد که تا حالا مشکلی پیش نیومده،
به نظره من اگه یه ساب دامین استفاده کنید بهتره
در ضمن در جواب ذوستمون که گفتن رتبه رو خراب میکنه :
این کار تو ورودی گوگل تاثیر داره ، اگه من از سایت دیگه به سایت خودم بازدید بفرستم ، سایت من براش مشکلی پیش نمیاد ، ممکنه سایتی که ازش بازدید میفرستیم براش مشکل به وجود بیاد
من خودم چندتا دامین با پیچ رنک داشتم که رو وبلاگ ست کرده بودم و هر چند وقت اونارو آپدیت میکردم ، برای ارسال بازدید iframe ازشون استفاده میکردم و بازدید به سایت خودم میفرستادم
تو ورودی گوگل تاثیر مثبت داشت ، ورودی گوگل رو تا روزی 400 500 تا افزایش داده بود ، رتبه سایتم به 4000 هزار رسیده بود
ولی وقت نکردم دیگه سایت رو آپدیت کنم ، دیگه رفت واسه خودش:گریه:

us1234
دوشنبه 06 بهمن 1393, 10:23 صبح
الکسا اصلا به محتوا کار نداره . سیستم الکسا بر اساس افزونه مرورگر و آدرس داخل آدرس بار مرورگر کار میکند .

تقریبا 90 درصد افراد هم میدونن که یک سیستم با میزان خطا خیلی خیلی زیاد است و به سادگی می شه بهش کلک زد .