PDA

View Full Version : کنترل مودم...برنامه نویسی برای مودم

na_nikoo58
سه شنبه 23 خرداد 1385, 08:31 صبح
سلام خسته نباشید
من میخواهم از طریق سیستم کلاینت بتوانم مودمی که به سرور متصل است کنترل کنم و بتوانم connct , disconnect
شوم و نیز بتوانم شماره ها یا مکانها را انتخاب کنم
مدتهاست درگیرم اما به نتیجه نرسیدم و واقعا گرفتار شدم....اگر مرا راهنمایی کنید خیلی کمک بزرگی به من کردید
با سپاس فراوان

yavari
سه شنبه 23 خرداد 1385, 08:41 صبح
سلام

میشه بیشتر توضیح بدی

نیز بتوانم شماره ها یا مکانها را انتخاب کنم
این یعنی چی ؟

موفق باشید

na_nikoo58
چهارشنبه 24 خرداد 1385, 07:56 صبح
من میخواهم روی سیستم client بتونم مودمی که به سرور متصل و نصب است را کنترل کنم و منظورم از کنترل اینه که مثلا اگر کاربر بتونه مرکزی که قراره به اونجا کانکت بشه را خودش انتخاب کنه و به مودم دستور شماره گیری اونجا رو بده (استفاده از مودم کامپیوتر سرور توسط client)

با تشکر

na_nikoo58
چهارشنبه 24 خرداد 1385, 10:19 صبح
چرا هیچکس جواب نمیده

yavari
چهارشنبه 24 خرداد 1385, 20:18 عصر
سلام نیکو جان

متاسفانه با این که چندین بار پی ام تونو خوندم هنوز دقیقا متوجه نشدم که چیکار میخواین بکنین
تو این بحث تو پست شماره 77 برنامه رو بگیرید (البته مطالعه این تاپیک خالی از لطف نیست
این برنامه رو ببینید نمی دونم تا چه حد میتونه براتون مفید باشه !
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=16612&page=8
لطف کنین ، همین جا با مثال سوالتونو واضح تر مطرح کنین !
موفق باشید

na_nikoo58
پنج شنبه 25 خرداد 1385, 10:03 صبح
دوست عزیز سلام
واقعا از شما متشکرم
خوب حتما من خوب مشکلم رو مطرح نکردم.
رو یک کامپیوتر که سرور هست یک مودم نصب است.
حالا من میخوام که از طریق سیستم دیگری که client همون سرور هم هست امکان دسترسی به مودم را داشته باشم و مثلا 2 مکان متفاوت با 2شماره تلفن مجزا هم بصورت پارامتر داریم.
و لازم است که بتوانم بنا به احتیاج اتصال به مکان مورد نظر شماره را انتخاب کنم و به مودم دستور شماره گیری آن را بدهم و هر زمان که لازم شد شماره دیگر را بگیرم , بتوانم پس از قطع ارتباط فعلی ارتباط مورد نظر را برقرار کنم و همه ای عملیات از روی سیستم client انجام شود.
با سپاس خیلی زیاد از شما برنامه را دیدم اما اگر درست متوجه شده باشم اون برنامه با مودم موجود روی سیستم کاربر کار میکند ؟... یا امکان اینکه از طریق شبکه به مودم موجود روی سیستم دیگری هم کار کند را داراست؟
شرمنده از اینکه خسته تون کردم.
خیلی لطف میکنید.

mahdi_farhani
جمعه 26 خرداد 1385, 06:13 صبح
دوست عزیز شما میتونی اینکارو بکنی . که یه برنامه برای Recive اطلاعات روی سرور بزار که اطلاعات Clicent رو بگیره (همون شماره تلفن) و بعد برنامه دسترو به مودم بده که شماره بگیره .