PDA

View Full Version : سوال: با گرفتن خروجی از کوئری, درج تاریخ روز در فیلد و فعال شدن تیک چک باکس در فیلد دیگر

ae1358
دوشنبه 06 بهمن 1393, 16:21 عصر
سلام دوستان
1- جدول ثبت نامه دوره دارم که یکی از فیلدهای آن بصورت چک باکس می باشد(تیک فعال/غیرفعال)
کوئری برای صدور گواهی پایان دوره که بر اساس کد ملی ریپورت مورد نظر (فرد) را جهت چاپ نمایش می دهد.
حال می خواهم با فراخوانی کد این فرد برای صدور گواهی , تیک جک باکس مورد نظر فعال شود.:متفکر:

2- ماجول تاریخ شمسی استفاده نموده ام
می خواهم پس از صدور گواهی , در فیلد تاریخ در جدول هم تاریخ روز درج شود؟:متفکر:

دوستان راهنمایی بفرمایند. باتشکر:تشویق::تشویق:

1397mehrdad
دوشنبه 06 بهمن 1393, 22:12 عصر
يك كوئري از اطلاعات جدول تهيه كن كه هم فيلد كد ملي توش باشه و هم اون فيلد چك باكس . بعد با استفاده از اين كوئر يك فرم ورود اطلاعات تهيه كن . در دكمه چاپ كه گزارش صدور گواهي نامه رو چاپ مي كنه كدي بنويس كه چك باكس رو true كنه
بنويس checkbox=true
با اين كار هنگامي كه دكمه چاپ رو ميزني به طور اتوماتيك چك باكس ركورد true ميشه

ae1358
یک شنبه 26 بهمن 1393, 19:56 عصر
سلام دوست عزیزم
شرمنده تازه توانستم نظر شما را مطالعه کنم ضمن تشکر از عنایت شما در اسرع وقت روش جنابعالی را آزمایش می کنم . در مورد سئوال دوم نظری نداشتید

tanha50
جمعه 08 اسفند 1393, 08:33 صبح
سلام
در خصوص سوال دومتان ، درفرمی که دوست عزیزمون در پست2 فرمودند دوتا تکست باکس قرار بده یکی (text1) تاریخ روز رو با توجه به ماجول برنامتون نشون بده و یکی هم(text2)به فیلد تاریخ جدولت باند بشه. بعد به کد دکمه چاپ گواهینامه این کد رو هم اضافه کن . text2=text1 البته میتونی ویزیبل تکست باکسهارو false کنی تا این پروسه به دور از دید کاربر انجام بشه
موفق باشی
یا علی