PDA

View Full Version : انتخاب رکوردهایی از یک جدول و ذخیره در جدول دیگر

lvenoos
سه شنبه 23 خرداد 1385, 09:38 صبح
من جدولی دارم (اکسس)که حدود 30فیلد دارد.کاربر بر اساس یک جستجو رکوردهایی را بازیابی می کند .از بین اطلاعات به نمایش درآمده برخی از آنها را انتخاب و در جدول دیگری ذخیره می کند.مشکل من اینجاست:
برای نمایش این تعداد اطلاعات که قابلیت انتخاب داشته باشم چه روشی مناسب می باشد؟
فیلدهای آن جدول را چه تعداد باشد؟چون مثلا یه عنوان تحت فعالیتها ممکن است 5 فیلد به آن تخصیص داده شده باشد.حال اگر مربوط به دو رکورد نمایش داده شود می شود10تا.
با تشکر فراوان

white fox
سه شنبه 23 خرداد 1385, 13:03 عصر
نمیدونم اشکال از من هست؟؟ یا بقیه دوستان هم با من هم عقیده هستند که اصلا منظورتون رو نمیفهمم...
میشه بیشتر توضیح بدید...خیلی فشرده سوال کردید.(اف تاپیک بدم میاد اینم شد خودش آف تاپیک)

nazaninam
سه شنبه 23 خرداد 1385, 16:44 عصر
منم متوجه نشدم.... ولی شاید این بدرتون بخوره
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=47551

lvenoos
چهارشنبه 24 خرداد 1385, 07:37 صبح
از شما متشکرم. شاید بد سوال کردم. ولی یه برنامه گزارش ماهیانه است که کارکنان فعالیتهای ماهیانه خود را از طریق یک فرم ارسال می کنند. رئیس هر گروه گزارش همه اعضار ا می بیند و از موارد درج شده در هر گزارش بعضی آیتمها را انتخاب و در پایان گزارش گروه را تنظیم می کند.مشکل من انتخاب آیتمهاست؟مثلا هر کسی در ماه 2 مقاله نوشته آنها را در گزارش خود قید می کند حالا رئیس گروه می خواهد مقالات همه افراد را انتخاب و در گزارش وارد کند .چه راهی پیشنهاد می کنید. من منتظر راهنمایی شما هستم. مرسی