PDA

View Full Version : ساده ترین روش برنامه نویسی اندروید در C# - پیشنهاد بدید

esibarnamenevis
پنج شنبه 09 بهمن 1393, 10:53 صبح
سلام به همه دوستان

بنده تا مقداری کمی ابری با سی شارپ آشنایی دارم ، حالا میخوام با سی شارپ برنامه اندروید بسازم(حقیقتا بیشتر بخاطر درآمد خوب اندروید هستش)
حالا چون هیچ آشنایی با روشهای و برنامه یا کامپوننتهای اندروید در سی شارپ ندارم از تمام دوستان بخصوص مدیران محترم میخوام بنده و تمام کسایی که سوال منو دارن رو راهنمایی کنید.

توجه: فقط با سی شارپ آشنایی دارم پس اولویتم با C#‎ نه جاوا و ...

1-خلاصه بفرمایید کلا چند روش برای ساخت اندروید رد سی شارپ هستش(اسم برنامه یا کامپوننت ها رو هم بنویسید)

2-سریعترین روش برای یادگیری کدوم روشه؟

3-بهترین و پرامکانات ترین کدومه روشه؟

4-من برای شروع بیشتر برنامه های آموزشی مدنظرمه که بسازم مثلا در حد یه آموزش مقدماتی سی شارپ حدود 50-60 صفحه باشه اما خیلی زیبا و شیک میخوام بسازم،برای این مورد پیشنهادتون چیه؟

5-لطفا ما رو از تجربه خودتون بی نسیب نزارید و کلا هرچی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید.

بی صبرانه منتظرم
با تشکر

imanx7
پنج شنبه 09 بهمن 1393, 11:19 صبح
با سی شارپ میتونی با پروژه Xamarin تحت اندروید کد بزنی ولی پیشنهاد نمیشه چون خیلی کند تر و حجیم تر از جاوا هستش !
اگه میتونی با همون جاوا کد بزنه ، جاوا syntax ش خیلی شبیه به سی شارپ !!
یا اینکه یه مدت صبر کن .net داره کراس پلتفرم میشه ... مطمنا میتونی خیلی راحتر باش واسه اندروید کد بزنی

esibarnamenevis
پنج شنبه 09 بهمن 1393, 11:29 صبح
با سی شارپ میتونی با پروژه Xamarin تحت اندروید کد بزنی ولی پیشنهاد نمیشه چون خیلی کند تر و حجیم تر از جاوا هستش !
اگه میتونی با همون جاوا کد بزنه ، جاوا syntax ش خیلی شبیه به سی شارپ !!
یا اینکه یه مدت صبر کن .net داره کراس پلتفرم میشه ... مطمنا میتونی خیلی راحتر باش واسه اندروید کد بزنی

تشکر از پیشنهادتون اما با سی شارپ آشنایی دارم جاوا تا حالا اصلا کار نکردم!!!
اندروید با سی شارپ کارکردید؟پیشنهاد بدید

esibarnamenevis
شنبه 11 بهمن 1393, 11:32 صبح
منتظر راهنمایی برنامه نویسان اندروید هستیم

CsharpNevisi
شنبه 11 بهمن 1393, 11:59 صبح
برای برنامه نویسی اندروید به زبان سی شارپ بای از mono android استفاده کنی که فک نکنم خیلی قدرمتند باشه ... !!!
نظر منو بخوایی بهت میگم برنامه نویسی چند سکویی رو یاد بگیر که با استفاده از اپاچی کردوا و محیط توسعه VS میتونی برنامه نویسی کنی .
چیزاییم که باید بلد باشی HTML , CSS , JavaScript هستش که اگه برای طراحی ظاهر برنامه با CSS و jquery آشنایی نداری میتونی از کلاس های آماده Jquery-Mobile-rtl استفاده کنی و یه محیط قدرمتند درست کنی .
با کردوا میتونی برای پلتفرم های Android , IOS , Windows Phone , Windows 8 , Windows 8.1 خروجی بگیری .. !!!
Mono Android (http://www.sourcebaran.com/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d9%86%d9%88%db%8c%d8%b3%db%8c-%d8%a2%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88.html)ننظ