PDA

View Full Version : ایجاد یک الارم برای مناسبت های موجود در پایگاه داده

456231
جمعه 10 بهمن 1393, 12:42 عصر
سلام دوستان من بازم سوال کردم لطفا جواب منو مدیر محترم و یا دوستان حرفه ای بدید
یه الارم میخام ایجاد کنم برای مناسبت ها در تقویم من روز و ماه رو در پایگاه داده دارم و میخام با استفاده از اونا سر ساعت خاصی در اون روز یه الارم به کاربر بدم مثلا روز 1 فروردین را از پایگاه داده بخونه با تبدیل تاریخ روز به شمسی بیاد مقایسه کنه روز و ماه الانو و الارم بده فقط نمیدونم واسه الارم از سرویس استفاده کنم یا برودکست رسیور اگه برود کست رسیور نظرتونه به چه شکل لطفا اگه سمپل دارید لطف کنید و سوال دیگه اینکه
آیا وقتی ما یه مناسبتو با الارم منیجر بر اساس میلی ثانیه ثبت میکنیم زمانی که دستگاهو خاموش روشن کنیم بازم اون الارم هست و سر زمانش به اجرا در میاد یا نه ؟

tux-world
جمعه 10 بهمن 1393, 21:53 عصر
خوب معلومه از برودکست برای شروع نمیتونی استفاده کنی. البته میتونی بستگی داره چطور بنویسی. مثلا هر وقت تاریخ تغییر کرد دیتابیس برنامه رو چک کنی. نیاز به تحلیل داره

ali_khodayar
یک شنبه 12 بهمن 1393, 08:57 صبح
امکانش هست کسی به این تاپیک پاسخ دقیق تری بده؟؟؟؟؟ یکم بیشتر توضیح بدین.
ممنون

456231
دوشنبه 13 بهمن 1393, 20:16 عصر
یه نفر متخصص تو اندروید تو ایران واقعا نیست حیف هممون یه سری مطلب دست و پا شکسته بلدیم

rubiks.kde
دوشنبه 13 بهمن 1393, 21:29 عصر
از کلاس Alarm Manager‌ استفاده کنید.نمونه کدش هم توی انجمن وجود داره و قبلا در موردش بحث شده.

شما یک alarm ایجاد میکنید مثلا هر یک ساعت بیاید یک سرویس رو اجرا کنه و توی این سرویس هر کاری که میخواهید رو انجام بدید