PDA

View Full Version : کانکشن امن

code_project
جمعه 10 بهمن 1393, 14:58 عصر
سلام دوستان
من یه برنامه ویندوزی تحت شبکه دارم که اون را روی سرور 2008 نصب کردم و فولدر نصب را برای کاربرای شبکه share کردم. بانک برنامه من sql و از نوع mixed هست. مشکل من اینجاست که کانکشن استرینگ برنامه من در فایل config قرار داره و وقتی اون را encrypt میکنم، برنامه روی سرور بدون مشکل بالا میاد اما کلاینتا مشکل دارن و نمیتونن به بانک برنامه وصل بشن. نمیدونم اشکال کارم کجاست ممنون میشم راهنمائیم کنید. اینم کانکشن منه...Data Source=172.16.15.42;Initial Catalog=IECT;User ID=sa;Password=aaa123

swallow.pa
جمعه 10 بهمن 1393, 17:40 عصر
دوست گرامي يك نگاهي به اين لينك بنداز شايد بدردت بخوره
http://barnamenevis.org/showthread.php?482195-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%8A%D9%81-%D9%81%D8%B1%D9%85-connection-string

code_project
سه شنبه 28 بهمن 1393, 12:56 عصر
دوستان من متدهای encryptو decrypt را روی کانکشنم پیاده میکنم. روی سرور هیچ مشکلی بوجود نمیاد ولی وقتی کاربرای شبکه میخوان به بانک وصل بشن از متد decrypt ارور میگیره و نمیتونن به بانک وصل بشن. من برنامه مو روی یه سرور 2008 نصب کردم و پوشه نصب برنامه را برای کاربرای شبکه share کردم. توراخدا کمکم کنید

A_1397
چهارشنبه 29 بهمن 1393, 15:49 عصر
دوستان من متدهای encryptو decrypt را روی کانکشنم پیاده میکنم. روی سرور هیچ مشکلی بوجود نمیاد ولی وقتی کاربرای شبکه میخوان به بانک وصل بشن از متد decrypt ارور میگیره و نمیتونن به بانک وصل بشن. من برنامه مو روی یه سرور 2008 نصب کردم و پوشه نصب برنامه را برای کاربرای شبکه share کردم. توراخدا کمکم کنید

چک کریدن که آیا خارج از برنامه، کلاینت ها میتونن یه دیتابیس سرو کانکت بشن یا نه؟؟ مثلا از طریق sqlserver یا Data Sourcesدر Administrative Tools

code_project
پنج شنبه 30 بهمن 1393, 21:00 عصر
بله دوست خوبم.اگه کانکشن استرینگ من رمز نباشه مشکلی نیست و همه وصل میشن. فقط وقتی کانکشن رمز میشه این مشکل بوجود میاد

code_project
جمعه 01 اسفند 1393, 14:15 عصر
سلام دوستان. کسی نیست؟

code_project
دوشنبه 04 اسفند 1393, 13:22 عصر
هل من ناصر ینصرنی؟

golbafan
دوشنبه 04 اسفند 1393, 13:43 عصر
نباید اصولا مشکلی پیش بیاد مگر اینکه جایی اشتب کرده باشی

code_project
سه شنبه 05 اسفند 1393, 12:20 عصر
من که دیگه دارم دیوونه میشم. اشتب نکردم. سرچ کردم و فقط توی یه سایت خارجی گفته بود باید یه machine key روی سروری که برنامه روش نصبه بسازی و اون را بعنوان کلید رمز گشایی روی سیستم کاربرا اجرا کنی. اما من نمیدونم چطور باید این کارا بکنم. کسی sample نداره که ازش جواب گرفته باشه. بازم میگم برنامه من win app هست و کانکشنم توی فایل xml کانفیگ ذخیره میشه