PDA

View Full Version : خارج کردن دیتای درون برنامه ؟

hamedg1366
جمعه 10 بهمن 1393, 16:31 عصر
با سلام

دوستان اگه اطلاعات رو از سرور داخل برنامه کپی و درون پوشه دیتای برنامه
"/data/data/com.../databases/"
قرار بدیم باز هم امکان داره یه گل پسر/دختر برنامه نویس ، بیاد بزنه تو گوش دیتا و بتونه از اون خروجی بگیره (دیتا رو ور داره) حالا به هر طریقی؟

(این دیتا شده بلای جون لامصب ... ، دوستان عزیز لااقل از هم کپی نکنیم ، یکم بهم و زحمت هم احترام بذاریم ، آخه چی بگم... ؛ فدات شم برو از نت جمع کن بخدا هس)

saeidd
جمعه 10 بهمن 1393, 18:06 عصر
دوستان اگه اطلاعات رو از سرور داخل برنامه کپی و درون پوشه دیتای برنامه
"/data/data/com.../databases/"
قرار بدیم باز هم امکان داره یه گل پسر/دختر برنامه نویس ، بیاد بزنه تو گوش دیتا و بتونه از اون خروجی بگیره (دیتا رو ور داره) حالا به هر طریقی؟
سلام.
بله، پوشه دیتای برنامه در گوشیهای روت شده قابل دسترسه و به راحتی میشه دیتابیس رو دید و به محتویاتش دسترسی داشت. باید اظلاعاتش رو رمزگذاری کنی تا کسی که بهش دسترسی پیدا می کنه، نتونه ازش استفاده کنه

hamedg1366
جمعه 10 بهمن 1393, 22:25 عصر
در صورت رمز گذاری کردن انگار نمیشه توی دیتابیس جستجو کرد (البته خودم تا حالا امتحان نکردم) ؛
راه حل دیگه ای نیس ؟

بهترین الگوریتم رمزگذاری کردن که دوستان تا حالا استفاده کردن چیه ؟

لطفا با تجربیات خودتون کمک کنید.تشکر

hamedg1366
جمعه 10 بهمن 1393, 22:41 عصر
دوستان بزارین سوالم رو از یه زاویه دیگه مطرح کنم

اطلاعات رو بصورت وب سرویس از سرور دریافت میکنم توی برنامه .

آیا میتونم اطلاعات رو ، بدون ذخیره در دیتابیس برنامه ، توی لیست ویو نمایش بدم ( البته بصورت آنلاین ) ؟ چطوری ؟

با تشکر از همتون

ho3ein.3ven
جمعه 10 بهمن 1393, 23:15 عصر
دوستان بزارین سوالم رو از یه زاویه دیگه مطرح کنم

اطلاعات رو بصورت وب سرویس از سرور دریافت میکنم توی برنامه .

آیا میتونم اطلاعات رو ، بدون ذخیره در دیتابیس برنامه ، توی لیست ویو نمایش بدم ( البته بصورت آنلاین ) ؟ چطوری ؟

با تشکر از همتون

سلام دوست من

بله شما می تونین همچین کاری انجام بدین . ولی در نظر داشته باشین کسی که بخواد اطلاعات نرم افزار شما رو کپی کنه یه روشی برای این کار پیدا می کنه . به عنوان مثال تو این روش (دریافت از طریق وب سرویس) کافیه برنامه شما رو اسنیف کنه . خیلی راحت می تونه به تمام اطلاعات دسترسی داشته باشه .

hamedg1366
شنبه 11 بهمن 1393, 09:04 صبح
سلام دوست من

بله شما می تونین همچین کاری انجام بدین . ولی در نظر داشته باشین کسی که بخواد اطلاعات نرم افزار شما رو کپی کنه یه روشی برای این کار پیدا می کنه . به عنوان مثال تو این روش (دریافت از طریق وب سرویس) کافیه برنامه شما رو اسنیف کنه . خیلی راحت می تونه به تمام اطلاعات دسترسی داشته باشه .

!

سلام دوست عزیز ،

کافیه برنامه شما رو اسنیف کنه اسنیف دیگه چیه ؟!

و اینکه میشه یه کلمه کلیدی بگین در رابطه با روشی که بیان کردین تا برم از نت پیدا کنم اطلاعات بیشتر رو .

ممنونم ازتون

mrzzrm
شنبه 11 بهمن 1393, 11:49 صبح
بهترین راه اینه که دیتا رو تو دیتا بیس سرور بصورت رمز شده بنویسی و تو برنامه هم همچنین و با استفاده از رمزگذاری های برگشت پذیر اونو نمایش بدی این روش ها یه کلید دارن که با اونا میشه اطلاعات رو رمز و دیکد کرد
اینطوری کار فلانی سخت میشه:لبخند:

ho3ein.3ven
شنبه 11 بهمن 1393, 13:55 عصر
!

سلام دوست عزیز ،

اسنیف دیگه چیه ؟!

و اینکه میشه یه کلمه کلیدی بگین در رابطه با روشی که بیان کردین تا برم از نت پیدا کنم اطلاعات بیشتر رو .

ممنونم ازتون

در مورد sniff با نرم افزار هایی همچون wireshark , wpe pro , cane , ... تحقیق کنید .

hamedg1366
شنبه 11 بهمن 1393, 17:17 عصر
در مورد sniff با نرم افزار هایی همچون wireshark , wpe pro , cane , ... تحقیق کنید .

ممنونم

در این باره چطور :

ho3ein.3ven
شنبه 11 بهمن 1393, 21:16 عصر
بله . خب شما به وب سرویستون متصل میشین دیتا ها رو دریافت می کنین و در یک آرایه ذخیره می کنین .
بعد محتوای آرایه رو به arraylist منتقل کنید مثل نمونه زیر :

for (int i = 0; i < Var.Name.length; i++) {
int resId = Var.drawID[i];
String name = Var.Name[i];
persons.add(new Person(name, resId));
}

Apriliyaa
شنبه 11 بهمن 1393, 23:31 عصر
کلا نمیشه دیتابیس رو کد کرد؟
به صورت آفلاین
حالا سرچم نشد نشد

راستی کسی که از یه دیتابیس کپی شده استفاده می کنه و بازار و دیگر مارکت ها بفهمن و ریپورت داده بشه بلاکش نمی کنن؟

Ebrahimkh
یک شنبه 12 بهمن 1393, 08:47 صبح
سلام
اگه ریپورت داده بشه برنامه رو حذف و بهتون تذکر میدن