PDA

View Full Version : مشکل در فایل php و html(در نظردهی وبلاگدهی)لطفا کمک کنید

blogsi
جمعه 10 بهمن 1393, 16:50 عصر
سلام
تو سیستم وبلاگدهی یه مشکل پیش اومده نمیدونم مربوط به ورژن پی اچ پیمون میشه یا دستکاری شده
تو قالب وبلاگ وقتی از قالب های پیشفرض انتخاب میشه (چون داخل خود دیتابیس ذخیره شده) مشکل نداریم مگه اینکه برن تو ویرایش فایل و دکمه ویرایش رو بزنن ===>
ولی وقتی از ویرایش قالب قالب جدید اضافه میکنیم یا به عبارتی قالب جدید از سیستم های دیگه میخوان بزارن رو وبلاگ
(ادیتور یا همون ویرایش قالب خودش تبدیل میکنه به سیستم ما مثلا از بلاگفا به سیستم ما)
فقط تو یکی از خط ها یه مشکل به وجود میاد

<script lang ="javascript">
function GetBC(lngPostid)
{
intTimeZone=<-BlogTimeZone->;
strBlogId="<-BlogId->";
intCount=-1;
strResult="";
try {
for (i=0;i<BlogComments.length;i+=2)
{
if (BlogComments[i]==lngPostid)
intCount=BlogComments[i+1] ;
}
} catch( e) {
}
if ( intCount==-1) strResult="آرشيو نظرات";
if ( intCount==0) strResult="نظر بدهيد";
if ( intCount==1) strResult="يک نظر";
if ( intCount>1) strResult=intCount + " نظر" ;
strUrl="http://commenting.blogfa.com/?blogid=" +strBlogId + "&postid=" + lngPostid + "&timezone=" + intTimeZone ;
strResult ="<a href=\"javascript:void(0)\" onclick=\"javascript:window.open('" + strUrl + "','blogfa_comments','status=yes,scrollbars=yes,too lbar=no,menubar=no,location=no ,width=500px,height=500px')\" >" + strResult + " </a>" ;
document.write ( strResult ) ;
}
function OpenLD()
{
window.open('LinkDump.aspx','blogfa_ld','status=ye s,scrollbars=yes,toolbar=no,menubar=no,location=no ,width=500px,height=500px');
return true;
}

</script>
تو قسمت بالا در خطی که رنگ شده چهارتا تا اسلش \ وجود داره تو این خط اسلش ها رو قرمز میکنم
strResult ="<a href=\"javascript:void(0)\" onclick=\"javascript:window.open('" + strUrl + "','blogfa_comments','status=yes,scrollbars=yes,too lbar=no,menubar=no,location=no ,width=500px,height=500px')\" >" +

وقتی کد رو میزارن و ویرایش رو میزنن بعد از تبدیل قالب این چهارتا اسلش حذف میشه (اسلش ها نصف میشه تعدادشون اگه دوتا کنی ویرایش رو بزنی یکیش میمونه نظر دهی نمایش داده میشه---اگه چهارتاش کنی \\\\ نصف میشه میشه دوتا)
با زدن هربار کلید ویرایش(فرستادن کد سمت فایل تبدیل و فرستاده شدنش سمت دیتابیس بعد از برگشت و نمایش اسلش ها میپره)
فایل هایی که نقش دارن تو این ادرس اپلود شده
http://blogsi.ir/1/Desktop.zip
از دوستان اگه کسی میتونه مشکل رو حل کنه لطفا کمک کنه خیلی مهمه برام

blogsi
شنبه 11 بهمن 1393, 18:18 عصر
up
کسی نیست بتونه کمک کنه و مشکل رو حل کنه؟هزینه رو هم پرداخت میکنیم

Mohammadsgh
شنبه 11 بهمن 1393, 22:19 عصر
اگه متونید کدها رو تو bbcode مرورگر کپی کنید تا بشه خوند

blogsi
شنبه 11 بهمن 1393, 22:42 عصر
نه زیاد متنش (بلد هم نیستم) ببخشید . دوتا فایل php بود زیپ کردم داخل پوشه فایل دیگه ای هم لازم شد بگید تا اپلود کنم

behzadamin12
شنبه 11 بهمن 1393, 22:51 عصر
شاید مشکلاتت از اینا باشه
1- آدرس فایلت درست نیست -----> مطمئن شو که آدرس فایلت درسته ---> اون آدرسی که مراجعه میکنی
2- این اسلش که اینجا آواره هستش رو بنداز تو دابل کوتیشن

javascript:void(0)\" onclick=\"
این طوریش کن

javascript:void(0)"\onclick=\"
همین

blogsi
شنبه 11 بهمن 1393, 23:00 عصر
خب اینو فقط میشه رو کد قالب ها گزاشت و مشکل حل میشه
راه های دیگه ای هم داره که قالب درست شه
ولی مشکل از ریشه حل نمیشه فایل های پی اچ پی مشکل دارن
نمیشه دونه دونه هرکی وبلاگ ثبت میکنه یا قالب عوض میکنه بریم براش درست کنیم

:لبخند:
مشکل تو فایل هایی هست که اپلود کردم یه جاییش میلنگه
وقتی کلمه های \ " ' کد میشه فرستاده میشه سمت دیتا بیس یه فاصله زیادی میره حالا اون فاصله رو باید از تو فایل ها پیدا کرد ولی من نتونستم بفهمنن چیه ده هزار بار ویرایش دادم ولی نشد که نشد
اون دوتا فایل رو ببینید متوجه میشید چه طور میفرسته سمت دیتا بیس

blogsi
یک شنبه 12 بهمن 1393, 15:44 عصر
کسی نیست مشکل منو حل کنه؟