PDA

View Full Version : مشکل در ماشین مجازی اندروید استودیو

donyayesabz
شنبه 11 بهمن 1393, 09:08 صبح
سلام
بنده آخرین نسخه Android Studio (نسخه 1.0.1) رو نصب کردم و موقع نصب مقدار رم اختصاص داده شده برای امولاتور رو 512 مگ قرار دادم. اما موقع Run کردن با ارور

emulator: device fd:716
HAX is not working and emulator runs in emulation mode
emulator: The memory needed by this VM exceeds the driver limit.

مواجه شدم و امولاتور اجرا میشد اما اپلیکیشن ساخته شده رو نمایش نمیداد.
سرچ کردم گفته بودن باید رم روی 1 گیگ قرار داده بشه. دوباره اندروید استدیو رو نصب کردم و اینبار 1 گیگ رم بهش اختصاص دادم اما بازم مشکل حل نشد. (البته بعد نصب مجدد و ارتقا رم به 1 گیگ کلا امولاتور اجرا هم نمیشه ! |:

128054

ارور اولی مربوط به زمانی هست که رم روی 512 بود و امولاتور اجرا میشد و ارور دومی (اسکرین شات) مربوط به زمانی که رم 1 گیگ شده

o0o0okay
شنبه 11 بهمن 1393, 10:33 صبح
دوست عزیز مشکل شما نیست، مشکل خیلیا هست.
پیشنهاد میکنم که android studio خود اجرا یا نصبی رو امتحان کنی، هر کدوم بهتر بود همونو استفاده کنی.

سعی کن از امولاتور خود سیستم استفاده نکنی، اسکرین شات هم کلا سنگین هست، در حد 3_5ثانیه، اما نه اینکه 5 دقیقه طول بکشه.

اگه ویندوزت رو خیلی وقت عوض نکردی، ی ویندوز عوض کنی هم خوبه، درایور ویندوزت هم یکم خالی باشه خوبه.

donyayesabz
شنبه 11 بهمن 1393, 10:36 صبح
دوست عزیز مشکل شما نیست، مشکل خیلیا هست.
پیشنهاد میکنم که android studio خود اجرا یا نصبی رو امتحان کنی، هر کدوم بهتر بود همونو استفاده کنی.

سعی کن از امولاتور خود سیستم استفاده نکنی، اسکرین شات هم کلا سنگین هست، در حد 3_5ثانیه، اما نه اینکه 5 دقیقه طول بکشه.

اگه ویندوزت رو خیلی وقت عوض نکردی، ی ویندوز عوض کنی هم خوبه، درایور ویندوزت هم یکم خالی باشه خوبه.

در مورد خود اجرا و تصبی بیشتر توضیح بدید بی زحمت

منظور از اسکرین شات، تصویری هست که از ارور گرفتم و ضمیمه کردم.
از چه امولاتوری استفاده کنم ؟
ویندوز تازه عوض شده. حدود 50 گیگ هم درایو خالی داره

ممنون

o0o0okay
شنبه 11 بهمن 1393, 10:47 صبح
خب android studio به دو شکل هست.
یکی که فایل نصب داره، و نصبش میکنید.
یک نوع دیگه قابل حمل هست، و اکسترنال. مثل اکلیپس هست روی ایکنش کلیک میکنید و اجرا میشه و نیاز به نصب هم نداره. وارد پوشه bin میشید و روی یکی از گزینه هاش x64 یا x84 کلیک میکنید، بستگی به سیستم عاملتون داره. و اجرا میشه.

امولاتور Genymotion رو نصب کن، هم سرعتش فوق العاده هست، هم کار کردن باهاش راحت. البته یه محدودیت هتیی هم داره که به چشم نمیاد.
اول ویرچوال باکس رو نصب کن، بعد جنی موشن رو نصب کن.
ADD >> بعد API مورد نظرتو با ورژن گوشی مورد نظر انتخاب کن.
setting >> بعد جنرال اون تیک ها رو بردار. سرعتش به سختی نصبش می ارزه.

donyayesabz
شنبه 11 بهمن 1393, 10:50 صبح
خب android studio به دو شکل هست.
یکی که فایل نصب داره، و نصبش میکنید.
یک نوع دیگه قابل حمل هست، و اکسترنال. مثل اکلیپس هست روی ایکنش کلیک میکنید و اجرا میشه و نیاز به نصب هم نداره. وارد پوشه bin میشید و روی یکی از گزینه هاش x64 یا x84 کلیک میکنید، بستگی به سیستم عاملتون داره. و اجرا میشه.

امولاتور
Genymotion رو نصب کن، هم سرعتش فوق العاده هست، هم کار کردن باهاش راحت. البته یه محدودیت هتیی هم داره که به چشم نمیاد.
اول ویرچوال باکس رو نصب کن، بعد جنی موشن رو نصب کن.
ADD >> بعد API مورد نظرتو با ورژن گوشی مورد نظر انتخاب کن.
setting >> بعد جنرال اون تیک ها رو بردار. سرعتش به سختی نصبش می ارزه.

ممنون که بنده رو راهنمایی کردید دوست عزیز :چشمک: