PDA

View Full Version : مبتدی: پیغام ارور sqlserver در زمان لاگین شدن بر روی سرور

baby crazy
دوشنبه 13 بهمن 1393, 00:22 صبح
سلام دوستان
من توی سایتم با استفاده از administrator tools نقش مدیر رو تعریف کردم تا با لاگین کردن ، مدیر بتونه سایت رو ویرایش کنه که برام یه دیتابیس با نام ASPNETDB.MDF رو هم ساخته. روی لوکال درسته اما روی هاست که میزارم خطا میده البته اینو میدونم به خاطر تنظیمات داخل وب کانفیگه .در ضمن من یه بانک دیگه دارم که connectionstring واسه اون تنظیم شده و کار میکنه ولی صفحه ای از سایت که بخش لاگین برای مدیریت هست وارد صفحه مدیریت نمیشه و خطا بانک اطلاعاتی رو میده .الان میخوام بدونم تنظیماتی که لازمه برای بانک ASPNETDB.MDF توی وب کانقیگ انجام میدم چی هست . خیلی گشتم ولی واقعا نمیدونم چیرو باید تو وب کانفیگ بزارم.مبتدیم لطفا کمک کنید.

anvar
دوشنبه 13 بهمن 1393, 11:47 صبح
کانکشن استرینگ رو واسه بانک دومت هم درست کن - اون چیزی که قبلا بوده واسه سیستم لوکال شماست

راه بهتر اینه که کدتون رو بذارید

baby crazy
دوشنبه 13 بهمن 1393, 12:12 عصر
<?xml version="1.0"?>
<!--
For more information on how to configure your ASP.NET application, please visit
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=169433
-->
<configuration>
<system.net>
<mailSettings>
<smtp deliveryMethod="Network" from="info@termonik.com">
<network defaultCredentials="false" port="25" host="smtp.termonik.com" password="" userName="info@termonik.com"/>
</smtp>
</mailSettings>
</system.net
<connectionStrings>
<add name="DatabaseConnectionString" connectionString="Server=sql.thermonik.com,1430;Database=174_databas e;Uid=174_nik;Password=547514a;" providerName="System.Data.SqlClient"/>
</connectionStrings>
<system.web>
<roleManager enabled="true" />
<authentication mode="Forms" />
<compilation debug="false" targetFramework="4.0">
<assemblies>
<add assembly="System.Design, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B03F5F7F11D50A3A"/></assemblies></compilation>
</system.web>
</configuration>

baby crazy
دوشنبه 13 بهمن 1393, 12:20 عصر
من بعد اینکه سیستم لاگین رو ساختم rolmanager و authentication به کانفیگم اضافه شد کانکشن استرینگ جدیدی توش ایجاد نشد که بتونم تنظیمش کنم با بانک قبلیم میتونم همه صفحاتو ببینم اما صفحه لاگین به مدیریت که بانک دومه خطا میده اگه نیاز هست کدی اضافه کنم مانند membership یا هر چیز دیگه ای لطفا کمک کنید در ضمن من فایلای مدیریتی رو توی پوشه admin گذاشتم که اونجا یه وب کانفیگ داره که به این صورته
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<configuration>
<system.web>
<authorization>
<allow roles="Admin" />
<deny users="?" />
</authorization>
</system.web>
</configuration>

anvar
دوشنبه 13 بهمن 1393, 12:24 عصر
عقل کل ! کسی یوز و پسوردشو نمیزه رو اینترنت.

شما هنوز تو لوکال کار داری. ظاهرا درک درستی از سیستم مدیریت کاربران در asp.net ندارید

به هر حال کانکشن استرینک دوم هم به وب کانفیگ اضافه کنید(بعضی از هاست ها در پیتی اجازه داشتن بیشتر از 1 دیتابیس رو بر روی سرور نمی دهند)
کانکشن استرینگ فعلی فقط واسه دیتابیس اصلی سایته (در بین تگ connectionStrings)

در همین انجمن در مورد مدیریت کاربران زیاد بحث شده - یه جستجوی بزنید - در ضمن تا زمانی که بر روی لوکال نتونید جواب بگیرید سراغ سرور نروید

baby crazy
دوشنبه 13 بهمن 1393, 12:36 عصر
یوزر پسوردو عوض کردم اونی که شما میبینید اصلی نیست اینقد دیگه عقلم میرسه:متفکر:
هاستمم تا 5 تا دیتابیسو ساپورت میکنه. هر دو دیتابیس رو هم restor کردم.
توی لوکال همه چی درست کار میکنه.
توی هاست که میزارم کانکشن استرینگو به این چیزی که شما میبینید (البته با یوزر پسوورد درست) تغییر میدم که بتونم صفحات سایتو ببینم مشکل تا اینجا حله . فقط زمانی که وارد صفحه لاگین میشم وقتی نام کاربری و رمزو وارد می کنم خطای زیر رو میده

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified

البته تو همین انجمن دیدم که این ارور مربوط به کانکشن استرینگه.
آیا باید یه کانکشن استرینگ جدید زیر همون قبلی با مشخصات جدید بسازم چون وقتی میسازم کل سایت ارور میده
من خیلی گشتم اما جایی سوال از این که سایت با دو بانک اطلاعاتی رو چطور باید تنظیم کرد نداشت

anvar
دوشنبه 13 بهمن 1393, 13:09 عصر
شما در سیستم لوکال هم احتمالا مشکل رو دارید (اگر سیستم درست کار می کرد باید در وب کانفیگ دو تا کانکشن استرینگ می داشتید)- چون اصلا کانکشن استرینگی برای مدیریت کاربرها وجود نداره
حداقل یک یوز در سیستم لوکال بسازید و سعی کنید با همین یوزر وارد سایت بشید 0 بعد ببینید که چه چوری به فابل وب کانفبگ کانکشن استرینگ جدید اضافه میشه
همین کانکشن استرینک با پارمترهای سرور رو در وب کانفیگ نهایی وارد کنید