PDA

View Full Version : PaperSize و ساخت گزارش کارت عضویت

amin_sltny
دوشنبه 13 بهمن 1393, 09:08 صبح
سلام دوستان من سورسی نوشته ام که با آن کارت عضویت درست می کنم.

در این سورس دو حالت وجود دارد یکی اینکه کاربر قصد چاپ تنها یک کارت را دارد و دیگری بیش از یک کارت که در این صورت در برگه های A4 چاپ می شود.

سایز کارت ها به وسیله کاربر قابل تنظیم می باشد.

if(Number <= 1) {
int paperWidth = (int)(((double)card_Width.Value * PixelUnitFactor.CmToInch) * 100);
int paperHeight = (int)(((double)card_Height.Value * PixelUnitFactor.CmToInch) * 100);
paper = new PaperSize("Registry Card", paperWidth, paperHeight);
}
else
{
paper = new PaperSize("A4", 827, 1169);
}

pd.DefaultPageSettings.PaperSize = paper;

در سورس بالا تعداد کارت ها بررسی شده ودر صورت یک کارته بودن سایز کارت به عنوان سایز صفحه انتخاب می شود. و در صورت بیش از یک کارت بودن سایز صفحه A4 انتخاب می شود.

اما مشکلی که من با آن مواجه شدم این است در سیستم خودم با برنامه doPDF که خروجی می گیرم و فایل پی دی اف را تولید می کنم مشکلی نیست ولی در پرینتر ها این کار را انجام می کنم سایز تصویر تولیدی من در صفحه تولید گزارش کوچک می شود و سایزها به هم می خورد. حتی پی دی اف تولیدی را هم که با پرینتری قصد چاپ دارم همین مشکل را دارد و در صفحه a4 آن کوچک می شود.

لطفا من را راهنمایی کنید اشکال کارم کجاست؟؟؟

ممنون

juza66
دوشنبه 13 بهمن 1393, 09:15 صبح
سلام

دوتا فایل گزارش بساز خیال خودت راحت کن .. :)

amin_sltny
دوشنبه 13 بهمن 1393, 21:02 عصر
سلام

دوتا فایل گزارش بساز خیال خودت راحت کن .. :)

دوست عزیز ممنون من دقیقا منظورتون را نفهمیدم اگه منظورتون استفاده از برنامه های گزارش سازیه نمی خوام از آن ها استفاده کنم چون هم یه چیز اضافی به برنامه ام هست دوم بهتره به جای پاک کردن صورت مسئله مسئله را حل کنیم

amin_sltny
سه شنبه 14 بهمن 1393, 16:52 عصر
دوست عزیز ممنون من دقیقا منظورتون را نفهمیدم اگه منظورتون استفاده از برنامه های گزارش سازیه نمی خوام از آن ها استفاده کنم چون هم یه چیز اضافی به برنامه ام هست دوم بهتره به جای پاک کردن صورت مسئله مسئله را حل کنیم

کسی نیست به من کمک کنه؟؟؟