PDA

View Full Version : مشکل در quickreport

kavehiks
سه شنبه 23 خرداد 1385, 17:06 عصر
خدمت اساتید محترم سلام عرض می کنم
برنامه ای نوشتم که در گزارشگیری اندازه صفحه A3 می باشد و بصورت landscape می باشد و تمام ستونهایی را که داخلش قرار دادم را نمایش می دهد ولی موقعی که این برنامه رو روی کامپیوتر دیگری می بردم د رگزارش گیری فقط نصف صفحه را نشان می دهد و در کامپیوتر دیگری یک سوم صفحه را نشان می دهد .نمی دانم مشکل کجاست.البته رزولیشن آنها رو هم تغییر دادم ولی درست نمی شود. لطف کنید هر چه سریعتر کمک کنید.

mzjahromi
سه شنبه 23 خرداد 1385, 18:06 عصر
فقط نمایش یا چاپ؟
ویندوزتون چیه؟
چاپگر؟
من قبلا همچین مشکلی داشتم مشکل از تنظیمات چاپ بود
تنظیمات چاپگر توی ویندوز اول و دوم رو باهم مقایسه کن. معمولا تو این شرایط از تنظیمات چاپگره

ali_divsalar
چهارشنبه 24 خرداد 1385, 06:41 صبح
بعضی از فونتهای استفاده شده تو برنامه شما تو یه کامپیوتر دیگه وجود نداره.فونتهای اون کامپیوتری که مشکل داره رو بطور کامل نصب کن حل می شه

kavehiks
چهارشنبه 24 خرداد 1385, 09:40 صبح
در نمایش اتفاق می افته.البته چاپ نکردم ولی فکر کنم همون جوری چاپ بشه. مربوط به فونت نمیشه چون قبلا تست کردم.وقتی هم که در قسمت design گزارش را در حالت print preview می بردم بازم نصفشو نشون میده.

ali_divsalar
چهارشنبه 24 خرداد 1385, 12:41 عصر
در نمایش اتفاق می افته.البته چاپ نکردم ولی فکر کنم همون جوری چاپ بشه. مربوط به فونت نمیشه چون قبلا تست کردم.وقتی هم که در قسمت design گزارش را در حالت print preview می بردم بازم نصفشو نشون میده.

حقیقتش برای من چند بار پیش اومده و با روشی که گفتم بلافصله حل شد.
اگه دقت کنید خودتون میگید

موقعی که این برنامه رو روی کامپیوتر دیگری می بردم د رگزارش گیری فقط نصف صفحه را نشان می دهد و در کامپیوتر دیگری یک سوم صفحه را نشان می دهد

ssmehizadeh
پنج شنبه 25 خرداد 1385, 15:25 عصر
البته این مشکل برای من هم پیش اومده بود .....
همون طور که دوستمون گفتند با حذف و نصب مجدد چاپگر مشکلم حل شد ... امتحانش ضرر نداره

موفق و سربلند باشید

jahani1148
جمعه 26 خرداد 1385, 13:27 عصر
سلام . شما در سیتم مقصد باید چاپگر را نصب نمایید .