PDA

View Full Version : بهم ریختگی علائم در جملات دریافتی از دیتابیس

meysam jahedi
سه شنبه 14 بهمن 1393, 11:09 صبح
سلام
نمیدونم چرا جملاتی که در word مرتب بودن و کپی کردم در SQLite Expert ، وقتی تو برنامم نشون داده میشن علائمی مثل پرانتز و کلمات انگلیسی جا بجا میشن و همینطور علامتهایی مثل ستاره یا مثلث اول پارگراف ها تبدیل به علامت ناشناخته میشن !! راه حلی برای این مشکل هست ؟ یا باید کلا بیخیال این علامت ها بشم؟ پرانتز ها رو پس باید چکار کنم؟

ممنونم

saket601
سه شنبه 14 بهمن 1393, 12:46 عصر
سلام

یه بخش کوچولو از پایگاهتو بذار، ببینم درستش می کنم یا ن..

meysam jahedi
سه شنبه 14 بهمن 1393, 17:03 عصر
سلام

یه بخش کوچولو از پایگاهتو بذار، ببینم درستش می کنم یا ن..
تو رکورد 1 تا 3 مثلا ، تو word کنار هر خط یه علامت مثلث گذاشته بودم اما تو sqlite تبدیل به مربع شده ، تو رکورد 4 پرانتزا بهم ریخته و...

http://s4.picofile.com/file/8168255718/narmafzar.zip.html

برنامه مشکلی نداره و درست دریافت میکنه ، مشکل از Sqlite هستش که وقتی تو رکوردها کپی میکنم بهم میریزه همه چی رو

meysam jahedi
چهارشنبه 15 بهمن 1393, 11:13 صبح
یعنی تا حالا همچین موردی برا کسی پیش نیومده؟

saket601
چهارشنبه 15 بهمن 1393, 13:17 عصر
ببین داداشی

واسه پرانتز: شما باید از پرانتز فارسی استفاده کنی یعنی هرجایی که پرانتز میزنی، زبان نوشتنتون فارسی باشه، بعد عبارت داخل رو اگه فارسیه که هیچ ولی اگه انگلیسی هست رو انگلیسی تایپ کنی..
فقط پرانتزتون با زبان فارسی نوشته شده باشه..

واسه اون علامت هایی که داری، بهتره از علامت های معمول استفاده کنی، مثل بالت ها..

از اینا..
اینا رو توو برنامه راحت نشون میده..

meysam jahedi
چهارشنبه 15 بهمن 1393, 13:52 عصر
ببین داداشی

واسه پرانتز: شما باید از پرانتز فارسی استفاده کنی یعنی هرجایی که پرانتز میزنی، زبان نوشتنتون فارسی باشه، بعد عبارت داخل رو اگه فارسیه که هیچ ولی اگه انگلیسی هست رو انگلیسی تایپ کنی..
فقط پرانتزتون با زبان فارسی نوشته شده باشه..

نه متأسفانه نشد

saket601
چهارشنبه 15 بهمن 1393, 23:36 عصر
128196

درسته؟؟

meysam jahedi
پنج شنبه 16 بهمن 1393, 09:50 صبح
128196

درسته؟؟
یعنی چی ؟! یعنی توی پرانتز ها رو به انگلیسی بنویسم؟!!