PDA

View Full Version : مشکل در درگاه بانک ملت

setareh2013
سه شنبه 14 بهمن 1393, 14:02 عصر
با سلام
من کدهای درگاه پرداخت ملت رو گرفتم . تاپیک هایی هم که داخل این سایت بود رو دیدم ولی جواب سوالامو پیدا نکردم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ، ممنون میشم
1نمی دونم از کدام یک از کنترل هایی که عکس آنها را در زیر گذاشتم رو باید استفاده کنم .

maryamsaedi91
سه شنبه 14 بهمن 1393, 14:27 عصر
سلام
اینا در کل توابع برای کار با درگاه هستن و تابع اصلی برای کار پرداخت bpPayRequest می باشد.

که قیمت و یکسری پارامتر دیگه ک OrderId حتما باید یک مقدار یکتا باشه رو به این تابع بدی.
بقیه توابع رو هم در هنگام بازگشت از درگاه باید ازشون استفاده کنی.

setareh2013
دوشنبه 20 بهمن 1393, 17:03 عصر
تشکر می کنم از شما
من روی دکمه پرداخت که کلیک می کنم یک کد رهگیری میده و سریع ناپدید نمیشه در حالی که طبق کدهای پرداخت که در زیر اومده باید به صفحه ی callback بره و یک سری آیتم ها رو نشون بده . ولی داخل این صفحه نمیره . اگر به تنهایی آدرس صفحه callback رو بدم مشکلی نداره و وارد میشه ولی بعد از پرداخت وارد نمیشه نمیدونید مشکل از کجاست ؟

setareh2013
سه شنبه 21 بهمن 1393, 13:01 عصر
کسی نمی تونه راهنماییم کنه که بعد پرداخت وارد صفحه ی بعدی نمیشه ؟

zarei_62
جمعه 24 بهمن 1393, 17:45 عصر
سلام دوستان
من یه مشکل کوچیک دارم.
من کدهای بانک ملت رو پیاده سازی کردم
فقط اینکه بعد اینکه پرداخت در بانک انجام میشه و دوباره به سایت خودم برگشت داده میشه session من پاک میشه. session timeout را هم روی 20 تنظیم کردم.
باید چیکار کنم که سشن پاک نشه. چون میخوام کاربر در حالت لاگین باقی بمونه.
خیلی فوریه.

zarei_62
شنبه 25 بهمن 1393, 08:25 صبح
کسی نیست که کمکم کنه

setareh2013
سه شنبه 04 فروردین 1394, 17:25 عصر
سلام
من درگاه پرداخت بانک ملت رو پیاده سازی کردم . وارد صفحه پرداخت بانک ملت میشم و اطلاعات کارت رو وارد می کنم . کد رهگیری هم داده میشه . پول از حساب هم کم میشه . ولی مشکل اینجاست که بعد از چند دقیقه پول به حساب برمیگرده . می دونین مشکل کار از کجاست ؟

setareh2013
چهارشنبه 05 فروردین 1394, 17:21 عصر
کسی نیست که بتونه راهنماییم کنه ؟

arashnaderi
پنج شنبه 06 فروردین 1394, 19:05 عصر
سلام. سال نو همگی مبارک
خب الان به صفحه ی callback برمیگرده؟چه کدی رو براتون برمیگردونه؟آیا از متد bpVerifyRequest در صفحه callback استفاده میکنید یا خیر؟تا زمانی که از این متد استفاده نکنید، تراکنش لغو می شود

setareh2013
شنبه 08 فروردین 1394, 14:45 عصر
بله به صفحه callback برمیگرده . کد رهگیری هم میده . چون کد رهگیری میده و پول از حساب کارت کم میشه ،‌نمی تونم بفهمم مشکل کار از کجاست
البته من در صفحه callback ‌فقط کد زیر رو نوشتم و این اطلاعات رو داخل دیتابیس ذخیره کردم

string RefId = Request.Params["RefId"]; string ResCode = Request.Params["ResCode"];
string SaleOrderId = Request.Params["SaleOrderId"];
string SaleReferenceId = Request.Params["SaleReferenceId"];

این متد bpVerifyRequest که میگین حتما باید در این صفحه استفاده بشه چه طوریه . من داخل مستندات بانک ملت که نگاه کردم فقط همین چهار خط کد بالا رو نوشته بود

_elhfarzan
دوشنبه 06 شهریور 1396, 11:47 صبح
سلام
من زیاد وقت ندارم به اینجا بیام ولی سوالی داشتید به ایمیل من ارسال کنید