PDA

View Full Version : مشکل با ایجاد پروژه اندروید با ایکیلیپس

soonami
پنج شنبه 16 بهمن 1393, 20:40 عصر
سلام . دوستان من میخوام یک پروژه ایجاد کنم تمامی مراحل طی میکنم ولی متاسفانه بدرستی ایجاد نمیشه . ب عکسی ک گذاشتم خدمتتون دقت فرمایید. یک علامت * میاد کنار پوشه در صورتی ک بدرستی ایجاد شده باشه نباید چنین مشکلی بوجووود بیاید
128209

soonami
جمعه 17 بهمن 1393, 13:38 عصر
کسی از دوستان نیست ک بنده را کمک کند

zarabela
جمعه 17 بهمن 1393, 14:17 عصر
خب چه خطایی میده؟؟

soonami
جمعه 17 بهمن 1393, 14:40 عصر
دوست عزیز عکس نگاه کن علامت ضرب در قرمز رو

gjmkdyttyhujk
جمعه 17 بهمن 1393, 21:42 عصر
دوست عزیز شما پروژه ات رو ایجاد کن. یا اون پروژه ات رو که اسمش Amozeshsas هست رو باز کن بعد ببین دقیقا علامت ضربدر کجا رو نشون میده. بعد کد خطا رو اینجا بذار تا راهنمایی بشی. یا اکلیپس رو ریستارت کن. صبر کن تا تمامی کامپوننت ها لود بشن، احتمال داره از اون هم باشه. در هر صورت کارهایی که گفتم رو انجام بده ببین درست میشه.

soonami
جمعه 17 بهمن 1393, 23:34 عصر
خطای قرمز از همه بخش های پروژه میگیره و از هر قسمت هم یکسری خطا . وقتی رو فینش میزنم باید پروژه ببنده ولی بسته نمیشه . و این کار 100 بار تا االان کردم

gjmkdyttyhujk
سه شنبه 21 بهمن 1393, 16:07 عصر
کد خطای یکی از قسمت ها رو بذار ببینیم چی میگه. احتمال 99% خطایی نیست که تا حالا وجود نداشته باشه. احتمالا یه چیزی رو تو پروژه ات نداری. ولی یه کدی چیزی بذار تا بتونیم بیشتر راهنماییت کنیم.

o0o0okay
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 12:15 عصر
سلام توی ایکلیپس جدید یه پوشه باید باشه (کتابخونه)، پوشه appcompat_v7 ، اگه اشتباهی پاکش کردی، برو توی فضای workspace که ادرس دادی پوشه appcompat_v7 پاک کن، نرم افزارو باز کن خودش یدونه دیگه میسازه. ببین مشکلت حل میشه یا نه.
وگرنه توی نصب و معرفی JDK یا SDK یه اشتباهی کردی.