PDA

View Full Version : سوال: مشکل Database Backup Repository

mirmohammadh
شنبه 18 بهمن 1393, 10:15 صبح
سلام دوستان .
با استفاده از آموزشی که در قسمت Asp همین سایت گذاشتید در مورد آپلود کردن سایت بر روی سرور Plesk در هنگام آپ کردن دیتا بیس بر روی سایت از روش Database Backup Repository استفاده می کنم اما هنگامی که دیتا آپلود می شود در زمان Restore شدن این پیغام را نمایش میدهد :
Error: dbbackup failed: Unable to restore database 'estelaa1_amir'
Not valid backup
The database was backed up on a server running version 12.00.2000. That version is incompatible with this server, which is running version 11.00.5058. Either restore the database on a server that supports the backup, or use a backup that is compatible with this server.
VERIFY DATABASE is terminating abnormally.
من برای بک آپ گرفتن از برنامه SQL Server 2014 Management Studio استفاده کردم ... همیطور که مشخصه از ورژن ایراد می گیره ... چه باید کرد ؟

جور دیگه هم خواستم این کار بکنم یعنی با استفاده از کوری های ساخت جداول با فرمت .sql. با هم متاسفانه نمی تونه بسازه ...ممنون میشم از اطلاعاتون در اختیار بنده بگذارید ...

aminmousavi
شنبه 18 بهمن 1393, 14:13 عصر
سلام دوست عزیز .
1- اینکار رو خودم تست نکردم اما میتونین امتحان کنین ببینین جواب میده یا نه ، روی دیتابیس تون در sql server کلیک سمت راست کنین و برین توی properties ، توی تب Option مقدار Compatbility level رو کاهش بدین .
2- اما اگر میخواین با tsql جداول تون رو ایجاد کنین میتونین با ساختن صفحه و استفاده از کد زیر استفاده کنین :

SqlConnection Connection = new SqlConnection(connectionString);
DataSet ds = new DataSet();
SqlDataAdapter DA = new SqlDataAdapter();
DA.SelectCommand = new SqlCommand();
DA.SelectCommand.Connection = Connection;
DA.SelectCommand.CommandText = query;
DA.Fill(ds);
return ds;

mirmohammadh
دوشنبه 27 بهمن 1393, 09:30 صبح
سلام جناب موسوی عزیز ... ممنون از پاسخ شما

روش اول جواب نداد متاسفانه ... روش دوم هم کاملا متوجه نشدم این کد باید کجا وارد بشود ؟... اگر امکانش هست بیشتر توضیح بدید ممنون ...

aminmousavi
دوشنبه 27 بهمن 1393, 12:46 عصر
جور دیگه هم خواستم این کار بکنم یعنی با استفاده از کوری های ساخت جداول با فرمت .sql. با هم متاسفانه نمی تونه بسازه ...ممنون میشم از اطلاعاتون در اختیار بنده بگذارید ...

با کدی که قرار دادم ، اگر توی برنامه تون بزارید میتونید از اون طریق کوئری های ایجاد جدول رو انجام بدید .