PDA

View Full Version : سوال: مشکل ناقص بالا آمدن سایت

sajad prm
شنبه 18 بهمن 1393, 19:16 عصر
با سلام
من یک صفحه با php , بوتسترپ طراحی و برنامه نویسی کردم که آن صفحه در روی wamp server لوکال هاست سیستم حودم کامل بدون ایراد بالا می آید ولی وقتی آن را روی سرور سی پنل به صورت ساب دامین آپلود کردم عنوان صقحه بالا می آید ولی بقیه صفحه سفید است با فایر باگ چک کردم دیدم بقیه کدها حذف شده بود در صورتی که من کامل سایت را آپلود کردم ارتباط نام کاربری و نام بانک و مسیر ها را به طور کامل رعایت کردم ولی آن قسمت html صفحه من بالا نمی آید حالا آیا ایراد از برنامه نویسی من هست یا چیز دیگری ممنون میشم راهنمایی کنیدبا تشکر پیشاپیش

ashanet
شنبه 18 بهمن 1393, 19:51 عصر
با سلام و احترام
از مدیر سرور بخواید display_error رو واسه شما فعال کنه تا ببینید مشکل از چی هست.
احتمالا شما داخل کد هاتون بخشی دارید که توسط disable_function های سرور مسدود شده هست.

sajad prm
شنبه 18 بهمن 1393, 23:28 عصر
با تشکر از شما من فایل error log داخل هاست رو دیدم و خطا های زیر رو به من داده به نظر شما مشکل از کجاست ؟

[07-Feb-2015 22:26:32 Europe/Helsinki] PHP Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20100525/imagick.so' - /usr/local/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20100525/imagick.so: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0
[07-Feb-2015 22:26:32 Europe/Helsinki] PHP Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/bazadiir/public_html/panel/login_admin.php:47) in /home/bazadiir/public_html/panel/login_admin.php on line 48
[07-Feb-2015 22:26:32 Europe/Helsinki] PHP Fatal error: Class 'PDO' not found in /home/bazadiir/public_html/panel/login_admin.php on line 90