PDA

View Full Version : سوال: داشتن دامین های مختلف برای یک هاست بطوریکه مجزا بنظر بیان

behnet
شنبه 18 بهمن 1393, 20:24 عصر
باسلام
من یه هاست دارم که میخوام اونو به دامنه های مختلف وصل کنم و سایت با هر دامنه ای بالا اومد فقط اطلاعات همون دامنه رو نشون بده

و در واقع اینجور بنظر بیاد که هر دامنه هاست مجزا داره

نحوه اینکه بفهمم الان این requet رو چجوری مدیریت کنم چجوریه ؟

و اصولا چه راهی واسه پیاده سازی پیشنهاد میکنین ؟

ممنون

amir_T_2008
شنبه 18 بهمن 1393, 22:47 عصر
دوست عزیز شما اول باید پنلی از هاست خریداری کنید که قابلیت مدیریت چند سایت داشته باشه بعد کافیه تو تنظیمات پنل دامین به اطلاعات مربوط به هاست وصل کنید اونوقت به هر دامین مراجعه کنید اطلاعات مربوط بهش نمایش داده میشه

موفق باشید

behnet
یک شنبه 19 بهمن 1393, 17:54 عصر
با تشکر

بله هاستش اوکی هست

اما کلا سوال من بطور مشخص اینه که من یه پنل دارم که میخوام اونو واسه چندین وب سایت دیگه هم مدیرتی کنم به این صورت که هر کی با دامنه خودش بالا اومد فقط اطلاعات خودشو ببینه

یه روش اینه که ببینم دامین request چیه و بر اساس اون select کنم و اطلاعات لازمه رو بکشم بیرون

آیا روش بهتری هست ؟ اصلا این روش که گفتم خوبه ؟

aliphp1
یک شنبه 19 بهمن 1393, 18:20 عصر
این جیزی که شما میخواین باید در اسکریپت شما پیاده بشه
یعنی وقتی صفحه لود شد دامنه رو بخونه و براساس اون دامنه اطلاعات لازم رو از دیتابیس برداره و نمایش بده

Mousavmousab
دوشنبه 20 بهمن 1393, 15:00 عصر
برای کاهش هزینه این روش را پیاده سازی می کنین؟
این روش اصلاٌ اصولی نیست و موتور های جستجو به ویژه گوگل رتبه نامناسبی را به شما میدن.

اگر بحث هزینه نیست که وقتی پنلی را بخرین که قابلیت چندین سایت را به شما بده اصلاٌ بحثی نیست.

behnet
جمعه 01 اسفند 1393, 21:32 عصر
ممنون از شما
اما این بحث کهه هاست امکان چند سایتی رو بده رو دارم من
اما نمیخوام جند تا سایت داشته باشم
میخوام همه یجا باشن تا پشتیبانیش راخت تر بشه و در واقع یبار ورژن جدید آپ بشه و توی همه سایت ها اعمال بشه

چه راهکاری رو مناسب میدونین ؟

moferferi
شنبه 02 اسفند 1393, 10:57 صبح
سلام.
من یه سایتی روی سرور مجازی دارم که حدود 35 تا دامنه(البته به صورت ساب دامین) بهش متصل هستند
روش کارم به این صورته که واسه هر جدول توی بانک یه فیلد به نام شعبه تعریف کردم و بعد به وسیله
HttpContext.Current.Request.Url.Host;
نام دامنه ای که باهاش سایت باز شده را پیدا میکنم.و بعد دیتای مخصوص همون دامنه یا شعبه را توی سایت نشون میدم.
البته چندین تم هم طراحی کردم که مدیر ان بنا به سلیقه خود میتونن تم مورد نظر را انتخاب کنن.

توضیحات بیشتر خواستی بگو تا بگم