PDA

View Full Version : به دست آوردن آی پی عمومی در سی شارپ & ساخت فایل اجرایی با برنامه ساخته شده توسط سی شارپ

taha11111
یک شنبه 19 بهمن 1393, 18:20 عصر
عنوان: به دست آوردن آی پی عمومی در سی شارپ & ساخت فایل اجرایی با برنامه ساخته شده توسط سی شارپ

سلام. ببخشید من دو تا سؤال دارم
1.چطوری می شه با سی شارپ آی پی عمومی (public ip) رو بدست آورد؟
چون همه جا در مورد آی پی محلی (local ip) مطلب نوشته شده و منظورم از آی پی عمومی همونیه که وقتی تو گوگل سرچ کنیم "ip address" میاد.

2. ...........

Saman_12
یک شنبه 19 بهمن 1393, 19:59 عصر
میتونید از همین سایت هایی که ای پی رو نشون میدن استفاده کنید و ای پی رو از سورس صفحه بخونید.(یه جستجو تو همین سایت بکنید تا با کلیت کار آشنا بشید بعد اگر مشکلی پیدا کردید بگید.)
HttpWebRequest/Response - WebClient احتمالا به RegEx هم نیاز پیدا کنید (میشه بدون اون هم نوشت ولی با وجودش دقت و راحتی توام اند.)

تایپیک های شما کاملا گویای کاری که میخوایید بکنید هست ولی راه اشتباهی رو میرید از این کارا کسی به جای نرسیده.(هر چند کاملا قبول دارم خیلی حال میده)
اگر به اینطور مباحث علاقه دارید جای وقت هدر دادن برید کار با سیستم عامل بکترک رو یاد بگیرید بهتر هست.
اگر هم به نظرتون خیلی فاز داره حداقل برنامه رو با زبان native بنویسید اسمبلی , C++ , Delphi 7. (حجم فایل ایجاد شده توسط نسخه های XE دلفی کمی زیاد شده!)
متوجه باشید که حتی اگر برنامه رو تحت دانت 2 بنویسید حداقل سیستم مورد نیاز ویستا به بعد هست که طیف گسترده ای از کاربران رو پوشش نمیده.(xp هنوز خیلی طرفدار داره)

حیانا اگر اشتباه کرده باشم (؟) ببخشید.