PDA

View Full Version : طریقه وصل شده لاگین کامپوننت به دیتابیس سایت

hamedd82
یک شنبه 19 بهمن 1393, 18:46 عصر
سلام
من برای سایت از کامپوننت های (لاگین)خود asp.net استفاده کردم ، دیتابیس ایجاد شده توسط asp.net رو اسکریپت کردم و به دیتابیس خودم اضافه کردم . حالا در زمان اجرا سایت نه میتونم ثبت نام کنم ، نه میتونم وارد سایت بشم ، کسی میتونه کمک کنه ؟

anvar
یک شنبه 19 بهمن 1393, 19:29 عصر
نیازی به اسکریپت کردن دیتابیس نیست,
مایکروسافت ابزاری به نام aspnet_regsql دارد که با دادن نام دیتابیس خودتون جداول و SP های مربوطه را بصورت خودکار می سازد.
ابزار فوق را می تونی در داخل فولدر windows==> Microsoft>Net==> Freamwork که فولدر ورژن دات نت فریمورک خودتون را باز کنید و بدنبال فایلی با نام بالا بگردید.

با این ابزار می تونید جداول و ؟ های قبلی موجود در یک دیتابیس رو هم حذف کنید

شما یکبار حذفش کن بعد دوباره با همین ابزار اضافه اش کن

bojakh
یک شنبه 19 بهمن 1393, 23:05 عصر
در وب کانفیگ تو قسمت membership یا role کانکشن سترینگ را بهش معرفی کن
راه ساده تر هم از تو asp.net configoration هست که می تونی اونجا دیتابیس رو بهش معرفی کنی

hamedd82
سه شنبه 21 بهمن 1393, 17:33 عصر
در وب کانفیگ تو قسمت membership یا role کانکشن سترینگ را بهش معرفی کن
راه ساده تر هم از تو asp.net configoration هست که می تونی اونجا دیتابیس رو بهش معرفی کنی

میشه بیشتر راهنمایی کنی که چجوری معرفیش کنم ؟

hamedd82
سه شنبه 21 بهمن 1393, 17:47 عصر
نیازی به اسکریپت کردن دیتابیس نیست,
مایکروسافت ابزاری به نام aspnet_regsql دارد که با دادن نام دیتابیس خودتون جداول و SP های مربوطه را بصورت خودکار می سازد.
ابزار فوق را می تونی در داخل فولدر windows==> Microsoft>Net==> Freamwork که فولدر ورژن دات نت فریمورک خودتون را باز کنید و بدنبال فایلی با نام بالا بگردید.

با این ابزار می تونید جداول و ؟ های قبلی موجود در یک دیتابیس رو هم حذف کنید

شما یکبار حذفش کن بعد دوباره با همین ابزار اضافه اش کن

aspnet_regsql رو پیدا کردم حالا باید چیکار کنم که بتونم دیتابیس MDF ایجاد شده توسط asp.net configuration رو ، جداول و sp هاشو به دیتابیسی که خودم دارم انتقال بدم و دسترسی ها از دیتابیس خودم چک بشه ؟

hamedd82
پنج شنبه 23 بهمن 1393, 08:51 صبح
یعنی کسی تا حالا این مشکل رو نداشته ؟؟؟؟

یه سوال ......
شما برای عضوگیری و ورود به سایت از چه روشی استفاده میکنین ؟؟؟
از کامپوننت های خود asp.net یا خودتون طراحی و کدنویسی می کنین ؟
اگر از کامپوننت های خود asp.net استفاده می کنین زمانی که سایت رو میخواین آپلود کنین دیتابیسشو چیکار میکنین ؟

bojakh
یک شنبه 26 بهمن 1393, 18:09 عصر
با استفاده از کامپوننت خود دات نت استفاده می کنیم
تو پنجره solution اون بالاش asp.net configuration تب provider گزینه دوم رو انتخاب کن و بقیه شو برو جلو