PDA

View Full Version : سوال: آیا کامپوننت تلریک اکسپایر میشود یا رایگان هست ؟

MehdiElexal
دوشنبه 20 بهمن 1393, 12:24 عصر
با سلام خدمت دوستان گلم
اونهایی که با کامپوننت تلریک استفاده کردن میدونم Dev بهتر هست اما الان مجبورم از تلریک استفاده کنم آیا در مدت زمان طولانی کارکرد نرم افزار این کامپوننت اکسپایر میشه یا خیر؟
با تشکر

بیتا حکمت
دوشنبه 20 بهمن 1393, 12:39 عصر
من چند وقت پیش این سواله پرسیدم و تحقیق کردم، عده ای گفتند که ما چند ساله استفاده می کنیم و مشکلی پیش نیومده ، یه عده دیگه هم گفتند ما استفاده کردیم و توبه کردیم!
ببخشید سلامش یادم رفت . سلام

MehdiElexal
دوشنبه 20 بهمن 1393, 15:36 عصر
خواهش میکنم ، شما خودتون پروژه ای انجام دادید که طی زمان عملکردش رو دیده باشید ؟ تشکر
من از دیتا گرید این کامپوننت میخوام استفاده کنم میخوام ببینم دوستان مشکلاتی که داشتن تو چه زمینه هایی بوده ؟ و اونهایی که نداشتن آیا خریداری کرده بودن نسخه اصلی رو و یا کرک شده بوده ؟
با تشکر

بیتا حکمت
دوشنبه 20 بهمن 1393, 16:08 عصر
خواهش میکنم ، شما خودتون پروژه ای انجام دادید که طی زمان عملکردش رو دیده باشید ؟ تشکر
من از دیتا گرید این کامپوننت میخوام استفاده کنم میخوام ببینم دوستان مشکلاتی که داشتن تو چه زمینه هایی بوده ؟ و اونهایی که نداشتن آیا خریداری کرده بودن نسخه اصلی رو و یا کرک شده بوده ؟
با تشکر

من برای Asp.net از کنترل Radgrid استفاده کردم . البته اپلود نشده . کارفرمایی که سفارش داده بود گفت خودم تجربه استفاده دارم . مشکلی پیش نیومده . ایشون هم از نسخه کرکش استفاده کرده بود.