PDA

View Full Version : مشکل در ذخیره ی اطلاعات در دیتا بیس (حل شد)

alirezara
دوشنبه 20 بهمن 1393, 22:50 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیزم.

دوستان من یه فرم دارم که توسط این فرم کاربران را ثبت نام می کنم و اطلاعاتشان در جدول users ذخیره می شود. در این فرم یک فیلد دیگری وجود دارد که role افراد را با توجه به rbac مشخص میکنم. اطلاعات این فیلد در جدول دیگری که نام آن auth_assignment می باشد ذخیره میگردد یعنی اطلاعات کل فرم به کنترولر user می آید و در اکشن create برای ذخیره سازی اطلاعات اقدام می گردد. در جدول user فیلد id کلید اصلی می باشد ولی در جدول دیگر itemname و userid کلید اصلی هستند. من برای ذخیره سازی اقدام می کنم اما با یک صفحه ی سفید روبرو می شوم و ذخیره سازی انجام نمیشود. ( کدها ضمیمه شده است ) . مشکل باید در قسمت

$model>save(false);
$this->authAssignmentModel->save(false);

در کنترولر user باشد .( با توجه به کد ضمیمه شده )

از دوستان عزیزم خواهشمندم بنده را راهنمایی کنید. با تشکر فراوان ...

alirezara
سه شنبه 21 بهمن 1393, 01:13 صبح
:عصبانی++:دوستان طبق بررسی هایی که کردم متوجه شدم اشکال در دستور $model>save(false); در کنترولر user هست. اما دقیقا نمی دونم چرا این مشکل پیش اومده و صفحه ی سفید رو به من نشون میده.:ناراحت:
دوستـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــان کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــمکــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ

Tarragon
سه شنبه 21 بهمن 1393, 05:06 صبح
جناب سیستم عاملتون چیه؟
در php.ini قسمت display_error رو برابر On قرار بدید تا مشکل رو براتون بنویسه.
اگر می خواید اطلاعات team viewer رو بدد تا براتون حلش کنم:)

alirezara
سه شنبه 21 بهمن 1393, 07:32 صبح
سلام آقا امین با تشکر از راهنمایی تون.

سیستم عاملم ویندوز 7 هست. فعال کردم و ارور زیر رو میده.

Fatal error: Call to undefined function save() in C:\wamp\www\kazshohada\protected\controllers\Users Controller.php on line 67

alirezara
سه شنبه 21 بهمن 1393, 07:47 صبح
دوستان مشکل حل شد. یک اشتباه املایی در یکی از متغیرها موجب این مشکل شده بود. با تشکر از همه ی دوستان.