PDA

View Full Version : سوال: کسی آموزشی برای کار با درگاه پرداخت بانک نداره؟

ABZiko
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 11:03 صبح
سلام، من یک فروشگاه ساختم (با PDO و MVC)، حالا توی صفحه اصلی سایتم کالا ها از بانک خونده می شن و در یک قالب خاص نمایش داده می شن، یک دکمه هم برای توضیحات بیشتر هر کالا گذاشتم، وقتی می ریم توی هر توضیح، مشخصات کالا رو نوشته و یک دکمه هست به نام خرید، حالا این جاش رو باید چی کار کنم تا پس از کلیک شدن روی یک دکمه، به درگاه بانک متصل بشیم و محصول خریداری بشه؟

amin1softco
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 11:15 صبح
فایل ضمیمه را ببین کلاً اینجوری که شما وب سرویس بانک را با مبلغ صدا می زنی بعد یک صفحه هم برا برگشت مشخص می کنی در اون صفحه برگشت چک می کنی که تراکنش انجام شده یا نه ...

ABZiko
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 12:27 عصر
ممنون، پس فقط انگار یک قیمت باید به سمت درگاه بقرستیم، درسته؟ بعد مثلا اگر بخوام برای طرف ارسال کنم، باید اطلاعات و مکان زندگیش رو بپرسم، درسته؟

دانیال دزفولی
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 12:34 عصر
فکر کنم از payline استفاده کنی راحت تر باشی :متفکر:

ABZiko
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 13:00 عصر
آخه اون طوری باز یکم سود بر می داره، اینطوری دیگه راحت ترم.

دانیال دزفولی
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 13:10 عصر
آخه اون طوری باز یکم سود بر می داره، اینطوری دیگه راحت ترم.
آخه اون خودش اسکریپت داره

1% بر میداره

ABZiko
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 13:28 عصر
ولی شنیدم از خود درگاه استفاده کنی، راحت تری، چون مثلا باید درخواست انتقال بدی و از این حرف ها. یک سوال مگه Payline کالایی رو ارسال می کنه؟

amin1softco
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 16:46 عصر
پی لاین - زرین پال کلاً اینا وقتی باید استفاده بشه که شما توانایی گرفتن در گاه بانکی را نداری الان بانک ملت اگر زرنگ باشید در گاه را سریع میده و جدیداً هم بر اساس شاپرک شده در همون پی لاین و زرین پال هم شما یک درخواست ارسال می کنی با مبلغ برگشت که داده می شه چک می کنی کم شده یا نه

ABZiko
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 17:19 عصر
ممنون، بعد آموزشی برای استفاده از این کد های ندارید؟

amin1softco
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 19:22 عصر
شما برید از خود بانک ملت درگاه را بگیرید شناسه به همراه دایکیومنت مشخصات کامل براتون ایمیل می شه به همین قطعه کدم یک نگاه بندازید متوجه می شید چیز خاصی نداره در کل یا soap روی سرور شما فعال است که کار بسیار راحت می شه و با ارسال یک در خواس حاوی آرایه ایی شامل شناسه یی که بانک بهتون داده قیمت و شرح تراکنش وآدرس بازگشت و .... به سمت آدرسی که بانک داده پرداخت انجام می شه و بعد از اینکه پرداخت انجام شد یک دستور verify داره در دایکیومنت که با کد برگشتی بانک و مشخصاتی که دارید چک می کنید پرداخت انجام شده باشد و اگرم soap روی سرورتون پشتیبانی نشه که کتابخانه nusoap را اینکلود می کنید اول کد که هر دو اینها در کدی که بانک براتون می فرسته وجود داره به همراه توضیحات....

zarei_62
جمعه 24 بهمن 1393, 17:43 عصر
سلام دوستان
من یه مشکل کوچیک دارم.
من کدهای بانک ملت رو پیاده سازی کردم
فقط اینکه بعد اینکه پرداخت در بانک انجام میشه و دوباره به سایت خودم برگشت داده میشه session من پاک میشه. session timeout را هم روی 20 تنظیم کردم.
باید چیکار کنم که سشن پاک نشه. چون میخوام کاربر در حالت لاگین باقی بمونه.
خیلی فوریه.

maryam.nop
سه شنبه 12 اسفند 1393, 00:30 صبح
سلام درگاه پرداخت برای نسخه 3.5 nopcommerce میخوام اگر دارید ممنون میشم به اشتراک بزارید

baha_ks
شنبه 27 آذر 1395, 22:13 عصر
من بانک ملی رو تونستم از اینجا (http://nikvancharm.com/%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%DB%8C) بخرم البته برای nopcommerce هستش