PDA

View Full Version : یه سوال از با تجربه ها در مورد table,gridview

baidin
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 13:01 عصر
سلام
خواهشا این سوال را کسانی که سابقه طراحی وب سایت دارن پاسخ دهند. برای نمایش اطلاعات بیشتر ترجیح می دهید از table استفاده کنید یا gridview (البته بعضی div را پیشنهاد میدن)
من گاهی مشکلاتی با گرید ویو دارم که نتونستم حل کنم و آیا دوستانی که حرفه ای کار میکنند تمامی نیازهایی را که داشتند gridview توانسته برآورده کنه یا خیر؟

ahmad156
پنج شنبه 23 بهمن 1393, 13:13 عصر
مقایسه شما اشتباه هست.خروجی GridView به صورت Table هست.بهترین گزینه Repeater هست.استفاده از Div بهتره

baidin
جمعه 24 بهمن 1393, 13:14 عصر
مقایسه شما اشتباه هست.خروجی GridView به صورت Table هست.بهترین گزینه Repeater هست.استفاده از Div بهتره
بله
دوست عزیز من از گریدو ویو استفاده می کردم منتهی در حال حاضر باید در cell های خاصی هایپرلینک قرار بدم. در gridview نتونستم این کار را بکنم و مجبور شدم از table استفاده کنم منتهی table تنظیماتی مانند pagin را نداره.

aminmousavi
جمعه 24 بهمن 1393, 15:25 عصر
سلام دوست عزیز . همانطور که جناب آقای احمد گفتند نیازی نیست حتما از کنترل های آماده برای نمایش اطلاعات استفاده کنین . اگر میخواید خروجی کار 100% کارایی رو براتون داشته باشه . باید خودتون datagrid تون رو ایجاد کنین . با Repeater یا با حلقه به راحتی میتونین اینکارو انجام بدین .

Mohammad_dn
جمعه 24 بهمن 1393, 17:09 عصر
منم با آقای aminmousavi (http://barnamenevis.org/member.php?338620-aminmousavi) موافقم....گاهی باید خودتون کد html رو تولید کنید