PDA

View Full Version : شناختن لیبل و کنترل ها در صفحات مختلف

Rijina
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 14:13 عصر
سلام دوستان..
من یه مشکل دارم.. ممنون میشم کمکم کنین
میخوام رو لیبل ها و کنترل های دیگه مثلا تکست باکس و ... تو همه صفحات دسترسی داشته باشم
مثلا وقتی تو یه صفحه یه لیبل با آی دی "ID:"lbl2 داریم.. میخوام بتونم ازش تو کدنویسی صفحه های دیگه هم استفاده کنم.
مثلا تو یه صفحه لیبلمون هس.. تو صفحه ی دیگه دکمه داریم.. میخوام وقتی اون دکمه زده شد.. متن لیبل اون صفحه عوض بشه

چطوری اینکارو انجام بدم؟؟!!
خواهشا جواب بدین

keiv@n
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 14:39 عصر
سلام دوستان..
من یه مشکل دارم.. ممنون میشم کمکم کنین
میخوام رو لیبل ها و کنترل های دیگه مثلا تکست باکس و ... تو همه صفحات دسترسی داشته باشم
مثلا وقتی تو یه صفحه یه لیبل با آی دی "ID:"lbl2 داریم.. میخوام بتونم ازش تو کدنویسی صفحه های دیگه هم استفاده کنم.
مثلا تو یه صفحه لیبلمون هس.. تو صفحه ی دیگه دکمه داریم.. میخوام وقتی اون دکمه زده شد.. متن لیبل اون صفحه عوض بشه

چطوری اینکارو انجام بدم؟؟!!
خواهشا جواب بدین

تغییراتو داخل سشن ذخیره کن و در صفحه lable داخل رخداد page_load مقداردهی رو به lable انجام بده

Rijina
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 14:51 عصر
اگه تو page load مقداردهی کنم لیبل رو، وقتی صفحه برای بار اول لود میشه.. لیبل مقدار دهی شده ست.. اینطوری نمیشه؟؟

keiv@n
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 14:58 عصر
اگه تو page load مقداردهی کنم لیبل رو، وقتی صفحه برای بار اول لود میشه.. لیبل مقدار دهی شده ست.. اینطوری نمیشه؟؟
بار اول که مقدار سشن string.empty هست مومن
تا زمانی که رو button کلیک ندی سشن خالی باقی میمونه

Rijina
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 15:02 عصر
ببخشید.. ولی من خیلی مبتدی هستم
اولین باریه ک دارم یه سایت با asp می سازیم و اطلاعاتم خیلی کمه.:ناراحت:
شاید مسخره کنین:ناراحت:. ولی نمیدونم منظورتون از سشن چیه؟؟!! منظورتون بخش کدنویسی سی شارپه؟

keiv@n
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 15:25 عصر
ببخشید.. ولی من خیلی مبتدی هستم
اولین باریه ک دارم یه سایت با asp می سازیم و اطلاعاتم خیلی کمه.:ناراحت:
شاید مسخره کنین:ناراحت:. ولی نمیدونم منظورتون از سشن چیه؟؟!! منظورتون بخش کدنویسی سی شارپه؟

منم از شما بدترم !

session state سرچ بزن یه متغییره بدرد بخوره

Rijina
چهارشنبه 22 بهمن 1393, 18:13 عصر
کسی نمیتونه کد این دستور رو بهم بده؟!
خیلی لازم دارم.. وقتی هم ندارم
ممنون میشم کمکم کنین!!

Rijina
پنج شنبه 23 بهمن 1393, 16:48 عصر
واقعا کسی نمیدونه من چیکار باید بکنم؟؟؟!!!!!

Mohammad_dn
پنج شنبه 23 بهمن 1393, 16:58 عصر
میتونی یه متغیر پابلیک (Public) هم بگیری
یه کلاس ایجاد کن و توی اون یه متفیر از نوع پابلیک تعریف کن تا از همه جا در دسترس باشه

Rijina
پنج شنبه 23 بهمن 1393, 17:34 عصر
مرسی از راهنماییتون
اینکارو انجام دادم
اما شی ای ک از اون کلاس ساختم فقط تو همون صفحه شناخته میشه. تو صفحات دیگه کلاسم رو نمیشناسه ک ازش شی بسازم