PDA

View Full Version : ایجاد برنامه ایی با دیتابیس متغییر

gilar1360
پنج شنبه 23 بهمن 1393, 23:14 عصر
برنامه ایی داریم که یه سری موجودی کالای فروشگاهم را روی گوشی نمایش میدهه مشکلی که هست اینه که من هر روز بایستی اطلاعات را از اکسل وارد دیتابیس کنم
آیا میشه خوذ برنامه بیاد اطلاعات را از روی سرور در یک مسیر خاص بخونه و سپس در دیتابیس کپی (جایگزین اطلاعات قبلی بشه )و سپس نمایش بده
دوستان گل انجمن خواهشا راهنمایی کنند
با تشکر

gilas1368
جمعه 24 بهمن 1393, 08:42 صبح
بله ميشه
شما اول بايد ى سرويس دات نتى بنويسيد ک بره اطلاعاتتون رو بخونه و اونا رو json کنه و برگردونه
بعد ى سرويس هم براى اندرويد مينويسيد ک اون وب سرويستون رو call کنه و اطلاعات رو بگيره
و در آخر هم اطلاعات json دريافتى رو ميديد ب ي تابع تا براتون insert کنه تو ديتابيس

gilar1360
جمعه 24 بهمن 1393, 16:24 عصر
خوب نمونه کد که بتونه کمک کنه سراغ دارید ؟؟

gilas1368
جمعه 24 بهمن 1393, 21:59 عصر
عبارت how to call web service and get json data in android رو سرچ کنین
نمونه هایی ک نیاز دارید رو میتونید پیدا کنین

gilar1360
جمعه 24 بهمن 1393, 22:38 عصر
با بخش وب سرویسش مشکلی ندارم یعنی وب سرویسش اوکی که اطلاعات را از وب سرویس می گیره - حتی در نمایشش هم مشکلی نیست
فقط کدهای که بیاد اطلاعات را از وب سرویس بخونه و سپس دیتابیس بریزه را چی سرچ بزنم

gilas1368
جمعه 24 بهمن 1393, 22:45 عصر
پاراگراف دومتون دقيقا پاراگراف اولتون رو نقض ميکنه
تو پاراگراف اول شما اطلاعات رو ميتونيد بخونيد و نمايش بديد
اما تو پاراگراف دوم حرفتون رو نقض کرديد و نميدونيد اطلاعات رو بخونيد

در هر صورت شما اگ ميتونيد اطلاعات json برگشتى سرويس رو بگيريد ميتونيد با استفاده از node ها ب اطلاعاتش دسترسى داشته باشيد

بازم توصيه ميکنم عبارت بالا رو سرچ بزنيد

golbafan
شنبه 25 بهمن 1393, 00:08 صبح
برنامه روی موبایل دیتابیسیش چی هست؟

gilar1360
شنبه 25 بهمن 1393, 11:32 صبح
پاراگراف دومتون دقيقا پاراگراف اولتون رو نقض ميکنه
تو پاراگراف اول شما اطلاعات رو ميتونيد بخونيد و نمايش بديد
اما تو پاراگراف دوم حرفتون رو نقض کرديد و نميدونيد اطلاعات رو بخونيد

دوست عزیز طبق راهنمایی شما 3 کار باید انجام بشه
1 -
شما اول بايد ى سرويس دات نتى بنويسيد ک بره اطلاعاتتون رو بخونه و اونا رو json کنه و برگردونه -- خوب این مورد را مشکلی ندارم
2 -بعد ى سرويس هم براى اندرويد مينويسيد ک اون وب سرويستون رو call کنه و اطلاعات رو بگيره - خوب این مورد هم مشکلی ندارم
3-و در آخر هم اطلاعات json دريافتى رو ميديد ب ي تابع تا براتون insert کنه تو ديتابيس -- من منظورم این مورد هستش که باهاش مشکل داشتم
نمونه کد را برای این مورد می خواستم امیداوارم متوجه منظورم شده باشید