PDA

View Full Version : تبلیغات داخل برنامه ای

Apriliyaa
جمعه 24 بهمن 1393, 23:26 عصر
سلام
دوستان یه سوالی دارم از کسایی که با تبلیغات درون برنامه ای مثل عدد کار کردند ...

تبلیغاتی که داخل برنامه انداخته میشه، حتما باید کاربر بر روی تبلیغی که پایین یا بالای برنامه وجود داره کلیک کنه یا نه هر موقعه که برنامه رو باز کرد و تبلیغات نشون داده شده کفایت می کنه و به حساب میاد؟
اصلا ارزش وقت گذاشتن رو داره براش و کسی به نتیجه مالی خوبی رسیده ؟
esideli
شنبه 25 بهمن 1393, 01:15 صبح
سلام،
برای تبلیغات عدد کاربر باید حتما روش کلیک کنه که به شما هم درصدی سود برسه. تقریبا هر 50 تا کلیک میشه 1000 تومن و پیاده سازیش هم بیش تر از چند دقیقه توی ایکلیپس زمان نمی بره. برای سود دهی باید برنامه های زیاد و با نصبهای فعال زیاد داشته باشی. کسی هم همینجوری نمیاد روی تبلیغات کلیک کنه و باید تبلیغ رو جوری بزاری که کاربر مجبور بشه روش کلیک کنه :چشمک:.

Apriliyaa
شنبه 25 بهمن 1393, 09:11 صبح
سلام،
تبلیغ رو جوری بزاری که کاربر مجبور بشه روش کلیک کنه :چشمک:.
از این قسمت خوشم اومد !
فکر کنم حرفای نگفته ای داری پشتش! :)
چند تا از اون نکات کلیدی رو می گی برادر که چه جوری مجاب کنیم طرفو که کلیک کنه ! میشه با دکمه ای چیزی قاطیش کرد که کلیک شد تبلیغ رو هم اجرا کنه؟
راستی باید با ای پی هیا مختلفی کلیک شه ؟
مثلا خود شخص تو امولاتور روزی 100 تا کیک کنه چه اتفاقی میوفته !!!

Programmatore
شنبه 25 بهمن 1393, 11:32 صبح
خود سایت عدد توضیحات لازم رو داده!
.
.. درآمدش هم من تجربه ای ندارم.. بهتره دوستان نظر بدن!
.
.. ولی بیشتر ترجیح میدم برنامه های خودم رو تبلیغ کنم تا بیام بیس برنامم رو بریزم به هم :)

Apriliyaa
شنبه 25 بهمن 1393, 11:51 صبح
نه منظورم به نوعی اجبار در باز کردن تبلیغ هست حالا به هر نحو

esideli
شنبه 25 بهمن 1393, 12:21 عصر
اگه چند بار پشت سر هم روی تبلیغات کلیک کنی عدد می فهمه و حسابشون نمی کنه. برای کلیک کردن کاربر روی تبلیغات هم باید از فکر خودت استفاده کنی مثلا کلید ورود به یک آیتم یا دریافت پیغامی یا هر چیز دیگه ای فقط با کلیک رو تبلیغ! :چشمک: