PDA

View Full Version : سوال: آموزش حرفه ای برنامه نویسی استاد شهرکی!!!

php_programmer021
شنبه 25 بهمن 1393, 10:51 صبح
با سلام و خسته نباشی
می خواستم بدونم آموزش حرفه ای برنامه نویسی PHP استاد شهرکی که قرار بود صفر تا صد برنامه نویسی رو آموزش بده کی آماده می شود؟
راستش با توجه به روش خیلی خوب آموزشهای قبلی استاد شهرکی خیلی مشتاق هستم این آموزش رو استفاده کنم.

MMSHFE
شنبه 25 بهمن 1393, 16:15 عصر
پکیج پایه تا پیشرفته که همین الان هم موجوده و میتونید تهیه کنید (لینکش توی امضام هست). ضبط پکیج پیشرفته تا حرفه ای هم تمام شده و وارد مرحله بازبینی نهایی شدیم و اگه خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد، تا عید آماده عرضه میشه. به زودی براش تاپیک اختصاصی توی بخش آموزش میگذارم و لینک پیش خرید و مشاهده بخشهایی بعنوان دمو هم قرار داده میشه. به همه دوستانی که صبر کردن تا پکیج با کیفیت مطلوب ارائه بشه از الان قول میدم متفاوت ترین پکیجی خواهد بود که تا بحال توی ایران (و حتی جهان) مشاهده کردن.

sairon123
شنبه 25 بهمن 1393, 19:46 عصر
چه خوب
من پکیج پایه تا پیشرفته رو ندیدم ، میتونم این پکیج جدید رو ببینم یا حتما باید پکیج پایه تا پیشرفته رو دیده باشم ؟ من تقریبا php کار میکنم
اگه تا قبل عید بتونید آماده کنید که ما تو عید که بیکاریم بتونیم ببینیم خیلی عالی میشه:قلب:

MMSHFE
شنبه 25 بهمن 1393, 20:02 عصر
پکیج جدید نیازمند اینه که مباحث پکیج پایه رو بدونید چون برای توضیح موضوعات مقدماتی وقت رو تلف نمیکنیم و همش نمونه پروژه عملیه.

sairon123
شنبه 25 بهمن 1393, 21:12 عصر
چه مباحثی رو تو این پروژه آموزش میدین و رو چه پروژه های عملی کار میکنین؟

MMSHFE
یک شنبه 26 بهمن 1393, 08:33 صبح
قبلاً سرفصلها گذاشته شده ولی به زودی یک تاپیک اختصاصی همراه با دموی یکی دو جلسه رو میگذارم که مشاهده کنید.

mehrshadms
یک شنبه 26 بهمن 1393, 15:30 عصر
لینکی که توش سرفصل ها رو گذاشتید میشه بدید

MMSHFE
یک شنبه 26 بهمن 1393, 18:55 عصر
به این لینک مراجعه کنید. پکیج برای پیش فروش گذاشته شده: http://packages.ncis.ir/phpadv

sairon123
یک شنبه 26 بهمن 1393, 19:24 عصر
خیلی عالی و کامله