PDA

View Full Version : سوال: اجرای کد های جاوا اسکریپت سمت سرور

mohsen.nsb44
شنبه 25 بهمن 1393, 13:55 عصر
من یک دکمه دارم که داخلش یکسری کد هایی نوشتم که سمت سرور انجام میشه مثلا ثبت اطلاعات در بانک که در گریدویو نمایش بده
بعد از اینکه کد ها اجرا شد میخوام یکسری کد جاوا اسکریپت اجرا بشه که وظیفش پرینت از محتویات گریدویو هستش
الان مشکلم اینجاست که چطور میتونم کد جاوا اسکریپت رو سمت سرور اجراش کنم به همراه کد های نوشته شده سی شارپ

keiv@n
شنبه 25 بهمن 1393, 23:24 عصر
من یک دکمه دارم که داخلش یکسری کد هایی نوشتم که سمت سرور انجام میشه مثلا ثبت اطلاعات در بانک که در گریدویو نمایش بده
بعد از اینکه کد ها اجرا شد میخوام یکسری کد جاوا اسکریپت اجرا بشه که وظیفش پرینت از محتویات گریدویو هستش
الان مشکلم اینجاست که چطور میتونم کد جاوا اسکریپت رو سمت سرور اجراش کنم به همراه کد های نوشته شده سی شارپ

یه راه به ذهنم می رسه !

یه کلاس خالی css درست کن به اسم Complete_function ، انتهای کدهای رخداد button کلیک این کلاس رو به یه دیو دلخواه اضافه کن تو تابع document.ready چک کن که آیا دیو مورد نظر کلاس complete_function رو داره ؟ یا خیر!... اگر داشت یه عملیات جی کوئری انجام شه و الا هیچی ....

$(document).ready(function () {
if ($("div1").hasClass("Complete_function")) {
//functions.....here
}
});

قطعا این جواب سوال شما نیس ولی از هیچی بهتره به نظرم !

Mohsen229266
سه شنبه 28 بهمن 1393, 11:40 صبح
سلام
ClientScript.RegisterClientScriptBlock(typeof(Page ), "myscript", "alert('test')", true);

OR

Page.ClientScript.RegisterStartupScript(this.GetTy pe(), "close panel", "CloseFunction()",
true);