PDA

View Full Version : آموزش های سایت http://uncocoder.com/

Sina.iRoid
یک شنبه 26 بهمن 1393, 14:07 عصر
سلام
دوستان من می خواستم درباره آموزش های سایت آن کوکودر بدونم. از شما دوستان کسی اون آموزش ها رو خریداری کرده؟ من به مباحث مقدماتی اندروید مسلطم فقط در زمینه پایگاه داده ها یکم مشکل دارم. به نظر شما مفید هست یا نه؟
ممنون اگر راهنماییم کنید.

lastcoder
یک شنبه 26 بهمن 1393, 17:57 عصر
آموزش های uncocoder توسط استاد بهنام آقاجانی که به جرعت اگه بهترین برنامه نویس ایران نباشه یکی از بهترین برنامه نویس های ایران هستند. کیفیت این آموزشها در حد لیندا (بدون اغراق) و اینکه ایشون بدون اینکه هیچ چشمداشتی داشته باشند تقریبا هرچیزی که بلدند رو به شما آموزش میدهند. نه فقط برنامه نویسی اندروید بلکه درست نوشتن کد، دنبال جواب گشتن برای سوالات و ...
هزینه آموزشها ی ایشون 150 هزار تومان هست که در مقابل چیزهایی که بهتون میدهند هیچ چیز نیست. به شخصه بزرگترین افتخار تمام زندگیم این هستش که استادی مثل ایشون داشتم و دارم و به شما و هر دوست دیگه ای که دوست داره در این زمینه فعالیت کنه پیشنهاد میکنم اصلا معطل نکنید و سریع این آموزشها رو تهیه کنید.
در ضمن من نه از ایشون پول می گیرم نه چیزی و تبلیغ برای ایشون که هر چیزی که الان بلدم رو مدیونشون هستم فقط ادای دینی است برای تمام چیزهایی که به من دادند و نه چیز دیگر

Sina.iRoid
یک شنبه 26 بهمن 1393, 21:50 عصر
سلام
ابتدا سپاس از شما برای راهنماییتون.
من در بخش پایگاه داده ها مشکل دارم. می خوام ببینم که این بخش و چه طور و تا چه حد آموزش دادن. چند تا از آموزش ها به این قسمت مربوط میشه.
ممنون اگر راهنمایی کنید.

lastcoder
یک شنبه 26 بهمن 1393, 22:45 عصر
کلا برای دیتابیس یک ویدئوی 40 دقیقه ای دارن و همچنین توی یکی از پروژه هاشونم دوباره کار میکنن در مجموع اگر فکر کنید که هلو برو تو گلو توضیح بدن اصلا این طور نیست ایشون اصل ماجرا رو میگن بقیه ماجرا باخودتونه

androidi
شنبه 15 فروردین 1394, 11:11 صبح
این وب سایت هم آموزش های خوبی داره http://code-academy.ir

به نظرم در عین اینکه مطالب ساده گفته شدن ولی مغزدار هستن

REAL7MADRID
پنج شنبه 09 مهر 1394, 21:16 عصر
آموزش های uncocoder توسط استاد بهنام آقاجانی که به جرعت اگه بهترین برنامه نویس ایران نباشه یکی از بهترین برنامه نویس های ایران هستند. کیفیت این آموزشها در حد لیندا (بدون اغراق) و اینکه ایشون بدون اینکه هیچ چشمداشتی داشته باشند تقریبا هرچیزی که بلدند رو به شما آموزش میدهند. نه فقط برنامه نویسی اندروید بلکه درست نوشتن کد، دنبال جواب گشتن برای سوالات و ...
هزینه آموزشها ی ایشون 150 هزار تومان هست که در مقابل چیزهایی که بهتون میدهند هیچ چیز نیست. به شخصه بزرگترین افتخار تمام زندگیم این هستش که استادی مثل ایشون داشتم و دارم و به شما و هر دوست دیگه ای که دوست داره در این زمینه فعالیت کنه پیشنهاد میکنم اصلا معطل نکنید و سریع این آموزشها رو تهیه کنید.
در ضمن من نه از ایشون پول می گیرم نه چیزی و تبلیغ برای ایشون که هر چیزی که الان بلدم رو مدیونشون هستم فقط ادای دینی است برای تمام چیزهایی که به من دادند و نه چیز دیگر
میشه منو تويه سايت uncocoder معرفي کنید:متفکر::لبخندساده: تخفيف بگيرم؟