PDA

View Full Version : {راهنمایی} بهترین زبان برنامه نویسی برای سایخت یک سیستم اکانتینگ ؟!

Zeus90
یک شنبه 26 بهمن 1393, 15:27 عصر
سلام خدمت تمامی عزیزان ...

میخواستم بدونم بهترین زبان برنامه نویسی برای ساخت یک سیستم اکانتینگ مانند نرم افزار هایی که در زیر معرفی میکنم چی هست و بهترین منبع آموزش اون زبان ها کجاست ؟! آیا توی هیمن انجام آموزش هایی وجود دارد ؟!

برنامه هایی مثل :

1 - استیم

2 - اورجین

3 - یا نرم افزار فارسی پردیس گیم

البته من چیزی که میخاوم یکم حرفه ای تر از پردیس گیم هست و میخوام خودم پیاده کنمش تا یکم با این زبان های برنامه نویسی آشنا بشم و برام زیاد مهم نیست چقدر زمان ببره تا یاد بگیرم ...

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنید بنده رو ...

Zeus90
یک شنبه 26 بهمن 1393, 17:22 عصر
کسی نیمتونه منو راهنمایی کنه ؟! :S

#target
یک شنبه 26 بهمن 1393, 18:28 عصر
من اشنایی خاصیبا اون برنامه ها ندارم
اما در حالت کلی و در مورد زبان ها و ابزار های موجود هر چیزی که با ی کدوم بشه انجام داد معمولا با اون یکی هم میشه
برخی زبان ها و کتابخانه ها کاربر زیاد دارند مثل سی شارپ که در صورت مشکل برخورد کردن و چون تازه میخواین شروع کنین احتمالا افراد بیشتری به کمکتان بیان
برخی زبان های کم طرفدار تر هم میتونن برای توسعه استفاده بشن

Zeus90
یک شنبه 26 بهمن 1393, 19:44 عصر
من اشنایی خاصیبا اون برنامه ها ندارم
اما در حالت کلی و در مورد زبان ها و ابزار های موجود هر چیزی که با ی کدوم بشه انجام داد معمولا با اون یکی هم میشه
برخی زبان ها و کتابخانه ها کاربر زیاد دارند مثل سی شارپ که در صورت مشکل برخورد کردن و چون تازه میخواین شروع کنین احتمالا افراد بیشتری به کمکتان بیان
برخی زبان های کم طرفدار تر هم میتونن برای توسعه استفاده بشن

ممنون ار شما ...

با سی شارپ پس میشه همچین کاری انجام داد درسته ؟!

نرم افزاری که مد نظر من هست یه نرم افزار کلاینت و سرور هست که توش بازی ها قرار میگیره بعد کاربرا انتخاوب میکنن دانلود میکنن و با استفاده از اون به سرور وصل میشن گروهی بازی میکنن ...

باز میتونید نرم افزار پردیس گیم رو اگه تمایلی داشتین با حجم کم از سایتش دانلود کنید ...

پس بهترین زبان C# هست و مناسب ساخت نرم افزار هست ؟! درسته ؟!

#target
یک شنبه 26 بهمن 1393, 23:27 عصر
شدن که میشه
با زبان های دیگه هم میشه ،خودم سی شارپ بلد نیستم ، ولی فکر کنم همون به دلیل امکان توسعه سریع نرم افزار و وجود کاربرها و منابع فارسی زیاد بهتر باشه ، بازم بررسی کن ،

البته بهترین که نداریم ، عوامل زیادی تاثیر داره
نرم افزارتو هر جا مینویسی مهندسی شده و از رو حساب کتاب باشه .

FastCode
سه شنبه 28 بهمن 1393, 18:18 عصر
اون دو نرمافزار با C++ خالص نوشته شده‌اند.

negative60
پنج شنبه 07 اسفند 1393, 14:09 عصر
استيم و اورجين که با ++c نوشته شده اند پرديس رو نديدم نه نشنيدم اما تحت .net ميتونی همچين چيزی بسازی البته اگه تعداد کاربران قراره زياد باشه و حجم اطلاعاتی رد و بدل شده هم زياد هست قطعا بهتره با زبان های نيتيو مثل ++c يا دلفی انجام بشه