PDA

View Full Version : درگاه بانک تجارت+ paymentid

ehsan21
یک شنبه 26 بهمن 1393, 18:13 عصر
با سلام
دوستانی که با درگاه بانک تجارت کار کرده اند مطلع اند که یک paymentid باید از سایت فروشند به درگاه بانک ارسال شود و این paymentid باید عدد باشد با حداکثر 12 رقم.
به چه صورتی می توان این paymentid را ایجاد کرد که تکراری نباشد؟
من این paymentid را در دیتابیس درج میکنم و پس از برگشت از درگاه نتیجه تراکنش را بر اساس این paymentid در دیتابیس ویرایش میکنم
مشکل من ایجاد paymentid یکتا و از نوع int است
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

maryam.nop
سه شنبه 12 اسفند 1393, 00:21 صبح
سلام درگاه پرداخت برای نسخه 3.5 nopcommerce میخوام اگر دارید ممنون میشم به اشتراک بزارید:افسرده:

hannanstd
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 13:28 عصر
با سلام
دوستانی که با درگاه بانک تجارت کار کرده اند مطلع اند که یک paymentid باید از سایت فروشند به درگاه بانک ارسال شود و این paymentid باید عدد باشد با حداکثر 12 رقم.
به چه صورتی می توان این paymentid را ایجاد کرد که تکراری نباشد؟
من این paymentid را در دیتابیس درج میکنم و پس از برگشت از درگاه نتیجه تراکنش را بر اساس این paymentid در دیتابیس ویرایش میکنم
مشکل من ایجاد paymentid یکتا و از نوع int است
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

از تابع date استفاده کن . هر آیدی پرداخت میشه زمان پرداختش . و واحد هم هست .

hannanstd
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 13:29 عصر
سلام درگاه پرداخت برای نسخه 3.5 nopcommerce میخوام اگر دارید ممنون میشم به اشتراک بزارید
:افسرده:
اگه برای تجارت میخواید میتونم براتون بنویسم . rafy_inter@yahoo.com
قبلا برای تجارت gravity forms نوشتم .

maryam.nop
شنبه 16 اسفند 1393, 21:45 عصر
اگه برای تجارت میخواید میتونم براتون بنویسم . rafy_inter@yahoo.com
قبلا برای تجارت gravity forms نوشتم .
جسارتا رایگان مینویسید یا هزینه میبره؟

maryam.nop
شنبه 16 اسفند 1393, 21:51 عصر
ببخشید اینجوری گفتم:گریه:
الان چند تا از پستارو که چک کردم بدون استثنا بعد از اینکه ایمیل زدم گفتم هزینه میبره
حقم دارن بهرحال زحمت کشیدن ولی من دنبال رایگانش میگردم و الا تو این انجمن ها وقت صرف نمیکردم

iranmehr3000
پنج شنبه 17 اردیبهشت 1394, 19:27 عصر
با سلام
من قبلا درگاه برای بانک ملت ، سامان ، پاسارگاد و زرین پال نوشتم. درصورتی که برای هر بانک دیگری می خواهید به iranmehr3000@yahoo.com ایمیل بفرستید
با تشکر
وحدت حمیدی

hannanstd
شنبه 23 خرداد 1394, 05:49 صبح
هزینه میبره . بهرحال همه بانک ها رو دارم .
webforest.ir
gravityforms.ir
هر کدوم اومدید تیکت بزنید .

baha_ks
شنبه 27 آذر 1395, 22:11 عصر
من بانک ملی رو تونستم از اینجا (http://nikvancharm.com/%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%DB%8C) بخرم