PDA

View Full Version : معرفی کامل زبان های برنامه نویسی

smrt1367720
یک شنبه 26 بهمن 1393, 22:00 عصر
سلام خسته نباشید نمیدونم که جای درستی برای نوشتن این تایپیک انتخاب کردم یا خیر اگر جای اشتباهی هست از مدیران عذر میخوام همیشه دوست داشتم زبان برنامه نویس رو یاد بگیرم البته رشته ای درسیم اصلا به این موارد شباهتی نداره ولی از روی علاقه دوست داشتم یاد بگیرم ولی متاسفانه جای درستی ندیدم کامل شرح داده باشن زبان های برنامه نویسی رو که چطور کار میکنن و به درد چه چیزایی هایی میخورن ولی اینجا چند مورد رو نام میبرم ممنون میشم از دوستان اگر اطلاعی دارند در اختیارم بزارن به نظرم یه همچین چیزی واقعا نیاز هست که یک جا همه زبان های برنامه نوسی رو بیان کنن و روش اموزشی و از همه مهمتر اینکه در چه زمینه هایی از این زبان ها استفاده میش ود این هم مد نظر داشته باشید که بنده از برنامه نویسی اصلا هیچ سر رشته ای ندارم و از الان میخوام شروع کنم یعنی از صفر اول زبان برنامه نویسی سی شارپ رو میخواستم ببینم چطور زبان برنامه نویسی هست که فکر کنم به #C هم گفته می شود این زبان برنامه نویسی برای چه کارهایی استفاده می شود و اینکه قبل اینکه بخوام شروع کنم این برنامه نویسی رو باید پیش نیازی یا چیزی رو بلد باشم یا خیر دوم زبان پی اچ پی این زبان برنامه نوسی که فکر میکنم تحت وب هست فقط و باید قبل از این موارد زبان های HTML و CSS رو بلد باشم و بعد وارد این زبان بشم سوم زبان برنامه نوسی ASP که اشنایی با این زبان اصلا ندارم و نمیدونم برای چه مصارفی استفاده می شود و پیش نیازی داره یا خیر چهارم زبان برنامه نوسی جاوا که این هم نمیدونم برای چه مصارفی هست و کجا ها به کار میره این چهار مورد بودن که اگر شما زبان دیگه ای میشناسید اعلام کنید و شرح بدید چطور باید یاد گرفت و برای چه مصارفی استفاده می شود از اون زبان ها