PDA

View Full Version : برنامه Setup ساز یا خود ویژوال

MRasoul
پنج شنبه 30 بهمن 1393, 06:56 صبح
سلام به همه
بنظر شما برای برنامه ای که با VS2013 نوشته شده،برای ایجاد Setup اون بهتره از خود VS استفاده بشه یا برنامه هایی مثل IntallShield ؟
پیشاپیش ممنون

SabaSabouhi
پنج شنبه 30 بهمن 1393, 08:51 صبح
سلام به همه
بنظر شما برای برنامه ای که با VS2013 نوشته شده،برای ایجاد Setup اون بهتره از خود VS استفاده بشه یا برنامه هایی مثل IntallShield ؟
پیشاپیش ممنون

سلام
VS از نسخه‌ی 2012 به بعد دیگه خودش Setup نمی‌سازه و مایکروسافت تصمیمی برای برگردوندنش نداره.
اگه حوصله‌ی یادگرفتنش رو داری WiX بهترین انتخابه، در غیر این صورت سری به تالار Deployment & Setup بزن، اونجا نرم‌افزارهای زیادی
معرفی شدن.

صبا صبوحی

MRasoul
پنج شنبه 30 بهمن 1393, 22:54 عصر
این برنامه Wix رو دانلود کردم و نصب کردم، بنظر برنامه وواقعا خوبی هست اما فرصت یاد گیری رو الان ندارم چون کارم عجله ایه
کسی یه آموزش خوب و روون ازش نداره؟
ممنون

SabaSabouhi
شنبه 02 اسفند 1393, 09:45 صبح
این برنامه Wix رو دانلود کردم و نصب کردم، بنظر برنامه وواقعا خوبی هست اما فرصت یاد گیری رو الان ندارم چون کارم عجله ایه
کسی یه آموزش خوب و روون ازش نداره؟
ممنون

سلام
من هنوز باهاش کار نکردم، حدود دو ماه دیگه می‌رسم به این کار، الان نمی‌تونم روش وقت بگذارم. شاید اون موقع
نتیجه‌ی تجربه‌هام رو اینجا گذاشتم. اگه شما هم چیزی پیدا کردی یه خبری به ما بده.
اما حدس می‌زنم بیشتر از 4-5 روز وقت نگیره یاد گرفتنش. اما سه تا خوبی داره یکی این که License نمی‌خود و رایگان هست
دوم این که متوقف نخواهد شد و سوم این که خیلی خیلی قدرتمند هست.

صبا صبوحی

plus
شنبه 02 اسفند 1393, 10:55 صبح
اینکه از Setup ساز خود VS استفاده کنید یا از ابزاری مثل InstallShield‌ بیشتر بستگی به این داره که Setup مورد نظر شما چقدر پیچیده باید باشه. برای Setup های ساده، هم Setup ساز خود VS هم InstallSheild به راحتی نیاز شما رو برآورده میکنه. البته طبیعتا InstallShield‌ قوی تره. هرچقدر نیاز شما بزرگتر باشه، امکان استفاده از Setup ساز VS کم میشه و باید سمت نرم افزار حرفه‌ای تری برین. اگه میگفتین که چه چیزهایی برای Setup لازم دارین بهتر بود.

MRasoul
شنبه 02 اسفند 1393, 11:21 صبح
اینکه از Setup ساز خود VS استفاده کنید یا از ابزاری مثل InstallShield‌ بیشتر بستگی به این داره که Setup مورد نظر شما چقدر پیچیده باید باشه. برای Setup های ساده، هم Setup ساز خود VS هم InstallSheild به راحتی نیاز شما رو برآورده میکنه. البته طبیعتا InstallShield‌ قوی تره. هرچقدر نیاز شما بزرگتر باشه، امکان استفاده از Setup ساز VS کم میشه و باید سمت نرم افزار حرفه‌ای تری برین. اگه میگفتین که چه چیزهایی برای Setup لازم دارین بهتر بود.

نه setup من زیاد چیز خاصی نداره، همون installShield هم خوبه
wix رو برای یادگیری میخواستم
ممنون

MRasoul
شنبه 02 اسفند 1393, 11:24 صبح
سلام
من هنوز باهاش کار نکردم، حدود دو ماه دیگه می‌رسم به این کار، الان نمی‌تونم روش وقت بگذارم. شاید اون موقع
نتیجه‌ی تجربه‌هام رو اینجا گذاشتم. اگه شما هم چیزی پیدا کردی یه خبری به ما بده.
اما حدس می‌زنم بیشتر از 4-5 روز وقت نگیره یاد گرفتنش. اما سه تا خوبی داره یکی این که License نمی‌خود و رایگان هست
دوم این که متوقف نخواهد شد و سوم این که خیلی خیلی قدرتمند هست.

صبا صبوحی

بازم سلام و تشکر از وقتی که میذارین
بله منم نصب کردم به قدرتش پی بردم اما متاسفانه الان وقت تمرکز و یادگیریشو ندارم، اما در اولین فرصت وقت روش میذارم
خوشحال میشم همه با هم یه آموزش خوب ازش ایجاد کنیم چون آموزش فارسی هم چیز خوب و عالی تو این زمینه ازش ندیدم

SabaSabouhi
شنبه 02 اسفند 1393, 12:03 عصر
بازم سلام و تشکر از وقتی که میذارین
بله منم نصب کردم به قدرتش پی بردم اما متاسفانه الان وقت تمرکز و یادگیریشو ندارم، اما در اولین فرصت وقت روش میذارم
خوشحال میشم همه با هم یه آموزش خوب ازش ایجاد کنیم چون آموزش فارسی هم چیز خوب و عالی تو این زمینه ازش ندیدم

سلام
خواهش می‌کنم،
من هم دوست دارم تو این کار کمک کنم. به امید خدا با هم این کار رو انجام بدیم.

صبا صبوحی