PDA

View Full Version : سوال: سایت رزرو ---نظرتون درباره این سایت چیه؟

Behnam6670
پنج شنبه 30 بهمن 1393, 12:19 عصر
سلام دوستان
یه سایت برای یه آژانس طراحی کردم که کار رزرو رو انجام میده(هتل-تور-بلیت)البته فعلا قسمت هتل رو دارم کار میکنم و تور و بلیت هنوز شروع نکردم
خواستم اساتید یه نگاهی بهش بندازند و نظرشون رو محبت کنن بگن(پیشنهاد و انتقاد)
در ضمن به نظرتون قیمت چقدر بدم خوبه؟؟
ممنون
لینک سایت (http://81.29.243.57:8888/tasnim/client/index.aspx)

keiv@n
پنج شنبه 30 بهمن 1393, 14:01 عصر
سلام دوستان
یه سایت برای یه آژانس طراحی کردم که کار رزرو رو انجام میده(هتل-تور-بلیت)البته فعلا قسمت هتل رو دارم کار میکنم و تور و بلیت هنوز شروع نکردم
خواستم اساتید یه نگاهی بهش بندازند و نظرشون رو محبت کنن بگن(پیشنهاد و انتقاد)
در ضمن به نظرتون قیمت چقدر بدم خوبه؟؟
ممنون
لینک سایت (http://81.29.243.57:8888/tasnim/client/index.aspx)

سلام

خوبه

Behnam6670
پنج شنبه 30 بهمن 1393, 16:26 عصر
دوستان بنظرتون قیمت چقدر بگم؟یعنی کامل بشه چقدر باید قیمت بزارم؟

sadegh.te
پنج شنبه 30 بهمن 1393, 17:39 عصر
خوب بود ولی راجع به قیمت من اطلاعی ندارم.

juza66
پنج شنبه 30 بهمن 1393, 20:40 عصر
سلام
سایت خوبی درست کردین فقط اینجای سایت .... !!! کدهای جاوا ...!! هک ..!! :)

128648

128650128650

Behnam6670
شنبه 02 اسفند 1393, 06:46 صبح
ممنون از لطف شما دوستان که نظراتون رو میگید.
خب اون آیتم هایی که گفتید رو چجوری میتونم کنترل کنم؟همون منظورم کدهای جاوایی که کاربر میبینه و احتمال هک شدن که گفتید هست.اونارو چجوری باید کنترل کنم؟؟

moferferi
شنبه 02 اسفند 1393, 11:06 صبح
سلام.
من هم یه وب سایت رزرو واسه یکی از معروفترین هتل های ایران طراحی کردم
واسه بخش امنیتی مقاله های اینجا (http://www.dotnettips.info/search/label/security#/page/1/date/desc)را بخون و عمل کن.من توی این دو ساله مشکلی نداشتم.
واسه قیمت هم من واسه اول کار 2 میلیون گرفتم.که البته قراره وقتی قابلیت چند زبانه بودن را هم بهش اضافه کردم 4 میلیون دیگه بگیرم.

و البته پیشنهاد میدم در جهت بهبود کارت حتما نمونه تمپلیت های رزرو هتل را توی اینترنت ببین و یکم روی گرافیکش بیشتر کار کن.
مخصوصا چنین سایتهایی حتما باید ریسپانسیو باشن.
و حتما قبل از هر کاری مشکل اسکرول افقی پایین سایتت را درست کم

notlikeothers
شنبه 02 اسفند 1393, 19:20 عصر
خوب بود.ولی فک کنم دیزاینش جای کار بیشتر داره.صفحه اولش خلوته به نظرم

Behnam6670
شنبه 02 اسفند 1393, 23:21 عصر
خب خلوتی صفحه اول عمدی هستش یعنی خودم خواستم که به این شکل باشه.البته اون عکس ثابتی که تو صفحه اول هستش قراره تبدیل به اسلایدر بشه .دوستان لطف کنن درباه قیمت هم نظر بدن ممنون میشم

Behnam6670
شنبه 02 اسفند 1393, 23:23 عصر
سلام.
من هم یه وب سایت رزرو واسه یکی از معروفترین هتل های ایران طراحی کردم
واسه بخش امنیتی مقاله های اینجا (http://www.dotnettips.info/search/label/security#/page/1/date/desc)را بخون و عمل کن.من توی این دو ساله مشکلی نداشتم.
واسه قیمت هم من واسه اول کار 2 میلیون گرفتم.که البته قراره وقتی قابلیت چند زبانه بودن را هم بهش اضافه کردم 4 میلیون دیگه بگیرم.

و البته پیشنهاد میدم در جهت بهبود کارت حتما نمونه تمپلیت های رزرو هتل را توی اینترنت ببین و یکم روی گرافیکش بیشتر کار کن.
مخصوصا چنین سایتهایی حتما باید ریسپانسیو باشن.
و حتما قبل از هر کاری مشکل اسکرول افقی پایین سایتت را درست کم
دوست عزیز ریسپانسیو بودن رو تست کردم با همه نمایشگرا بصورت استاندارد باز میشه و مشکلی از این بابت نداره

elnaz ja
شنبه 02 اسفند 1393, 23:29 عصر
سلام و منم یه سایت برای دانشگاه طراحی کردم کامله ولی قیمت نمیدونم چنئ بزارم :(

np.1400
یک شنبه 03 اسفند 1393, 15:16 عصر
خیلی زیبا شده.
با توجه به کم بودن حجم صفحتون یه فونت نسخ یا نسیم هم لود کنید خوب میشه. همش یکانه.
برای قیمت هم باید یه کم کمتر از این شرکتهای معتبر بگیرید دیگه. برید لیست تعرفه ها رو ببینید.

Behnam6670
یک شنبه 03 اسفند 1393, 17:43 عصر
خیلی زیبا شده.
با توجه به کم بودن حجم صفحتون یه فونت نسخ یا نسیم هم لود کنید خوب میشه. همش یکانه.
برای قیمت هم باید یه کم کمتر از این شرکتهای معتبر بگیرید دیگه. برید لیست تعرفه ها رو ببینید.
البته دیتای این سایت که الان گذاشته شده بصورت تست هستش و قراره دیتاش عوض بشه

anvar
یک شنبه 03 اسفند 1393, 21:11 عصر
به نظر من این سایت هنوز راه زیادی برای بهتر شدن داره
1 - سایت رسپانسیو نیست. رسپانسیو بودن به معنی نمایش استاندارد در همه مرورگرها نیست - بلکه نمایش استاندارد در هر مرورگری در هر دستگاهی
2 - کلا اندازه ها و نسبت ها طبیعی نیستند - حتی برای سیستم های دسکتاپ معمولی هم مشکل داره - مثلا در سیستم من با رزولیشن 1024 در 768 (مانیتور 17 اینچ) متن منوها همیشه دو خطه میشه (منهای اخبار که یک کلمه ا است)
3 - رنگ بندی سایت هم به هر صنفی می خوره بجزء گردشگری - استفاده از رنگ های تیره و گرم چندان بخوبی صورت نگرفته (ترکیب رنگ های زرد کدر - با زمینه تیره تیره - )
4 - اون تصویر اول سایت (ابر و اسمان) هم آدم رو به یاد جنگ جهانی دوم می اندازه - حداقل از اسمان آبی و صاف استفاده کنید
5- استفاده از فضاها بالکل تعطیله (مثلا در جستجوی هتل ها کمبو باکس های پائین و بالا کمترین فاصله را باهم دارند - کمتر از 10 پیکسل - ولی در بالا و پائین همین کادر فاصله ای 100 پیکسلی بدون هیچ استفاده ای باقی مونده- این وضعیت در بسیاری از کادرها و فرم ها دیده میشود - یه چیز دیگه که خیلی تو چشم میزنه در پنل هر هتل در لیست پنل هاست, توضیحات هر هتل معمولا 15 - 16 خط میشه اما ستون بغلیش یا امکانات به زور به 2 خط میرسه و این وسط کلی فضا در زیر آن باقی می ماند - کلا UI این بخش ها نیزا به بازنگری و بهبود داره)
6 - ایکون های منوها کمترین اشاره به محتوی منو دارند - از فونت های ایکون مناسب استفاده نمایئد ()
7 -اندازه فونت ها به نظر من بیشتر از حالت طبیعیه (با وجود اینکه چشم های من ضعیف تر از حالت طبیعی هست این وضعیت رو بوضوح حس می کنم)
8 - سرعت صفحات با وجود اینکه اطلاعات خاصی هم ندارند بسیار پائینه - باکس های مودال برای هتل ها با سرعت بسیار کم لود میشوند (در کل نیاز به بهبود کارایی در سمت سرور و کلاینت هست)

انشاء الله که با زحمت و دقت بیشتر به کیفیت مطلوب تر برسه

Behnam6670
یک شنبه 03 اسفند 1393, 23:14 عصر
ممنون از نظر دوستان و اساتید گرامی.مشکلاتی که گفتید رو حتما جهت برطرف کردنش اقدام خواهم کرد.فقط دوستان هیچ کدوم درباره قیمت چیزی نمیگید.لطفا بگید این سایت تکمیل بشه چقدر ارزش داره؟؟برام مهمه.

keiv@n
دوشنبه 04 اسفند 1393, 01:07 صبح
ممنون از نظر دوستان و اساتید گرامی.مشکلاتی که گفتید رو حتما جهت برطرف کردنش اقدام خواهم کرد.فقط دوستان هیچ کدوم درباره قیمت چیزی نمیگید.لطفا بگید این سایت تکمیل بشه چقدر ارزش داره؟؟برام مهمه.

قیمت بستگی به بدربخوری سایت واسه شرکت داره !

چون طراحی استفاده شده در سایت معمولی هستش افت قیمت قابل توجهی برای سایت دارین

به نظر من بیشتر از 500 تومن نمیشه برای این سایت قیمت گذاشت