PDA

View Full Version : مشکل در استفاده از دکمه دانلود در کدهای Html که به Label اضافه می شوند

asadi.hasan
شنبه 02 اسفند 1393, 09:20 صبح
سلام ؛
یک قسمتی ازکدهای Html رو به صورت زیر به صفحه اضافه کرده ام :

label1.Text="<div> <button id="Button1"/> </div>";

یعنی برای اینکه مقاله ها رو نمایش بدم،همه ی اونها رو از DB میخونم و با یک حلقه، داخل Label می ریزم وآخر سر، Label رو به صفحه اضافه میکنم.
حالا میخوام یک دکمه ی دانلود اضافه بکنم که کد هر مقاله به عنوان CommandArgument در صورت کلیک دکمه ، ارسال بشه.
اما نمیدونم چطوری میشه این کار رو انجام داد .
لطفا اگر یک مقدار مبهم هست، روش فکر کنید و راهنماییم کنید. سوال خوبیه شاید براتون پیش اومده باشه.

mehrzad_ali
چهارشنبه 06 اسفند 1393, 11:45 صبح
postbackURL دکمه رو به یک متد بایند کن

asadi.hasan
سه شنبه 12 اسفند 1393, 14:41 عصر
امکان انقیاد داده وقتی که کدهای Html رو توی صفحه کد Behind نوشتی وجود نداره،یعنی من نمیدونم چطوری انجام میشه.میشه منظورتون رو با کد بگید؟؟؟

Mousavmousab
سه شنبه 12 اسفند 1393, 19:13 عصر
دوست عزیز (asadi.hasan (http://barnamenevis.org/member.php?196776-asadi-hasan)) چرا می خوای چرخ را دوباره اختراع کنی ؟

این کار ها ( حلقه ها) سال های پیش توسط َASP.NET حل شده شما کافیست از ابزار ها ( قابلیت ها) استفاده کنید.

شما یک Repeater یا GridView را روی فرم بنداز و DataSource اونو Fill کن و همچنین متد Databind() را صدا بزن.

بعد توی Repeater بیا یک Template بساز و بس !!

بقیه رو خود Repeater انجام میده.
حالا بسته به سلیقه خودته اگر از کنترل های ASP.NET استفاده می کنی بای از همون روش های بالا CommandArgument و ... استفاده کنی و اگر هم تگ a استفاده می کنی به خود صفحه جاری Redirect کن با یه پارامتر و توی Form_load همون صفحه اگه Request[""] بود. کار مورد نظر را انجام بده

این طوری Redirect کن.

اگه سایتت www.example.com (http://www.example.com) باشه
به این صورت : www.example.com?p=1 (http://www.example.com?p=1) یا هر مقدار دیگه ای ،اگه ریکوئست اون پارامتر بود ، عمل مورد نظر را انجام بده.
موفق باشی

================================================== ============

هولایتی

www.hoolity.com

asadi.hasan
چهارشنبه 13 اسفند 1393, 09:14 صبح
من استفاده از Gridview,Repeater رو خوب بلدم ، اما نمیدونم توی این مورد چطوری ازش استفاده بکنم.

میخوام مقاله هایی که توی DataBase دارم رو چهارتاچهارتا کنار همدیگه روی صفحه قرار بدم . مثل شکل زیر، حالاشما بفرمایید چیکارکنم.من خودم هم با Repeaterراحت ترم.درضمن از وقتی که میزاری ممنون.
129068

taze kar 1
شنبه 16 اسفند 1393, 10:23 صبح
سلام DataList این کارو انجام میده
RepeatColumns ویژگی تکرار ستون ها در سطره
واسه هر سطر از بانک اطلاعاتیت یه سلول میسازه اگر میخوای به فرم دلخواه درش بیاری باید template شو درست کنی
خیلی ساده س اگه مشکلتو برطرف کنه
فقط صفحه بندی نمیکنه که اونم کد دستی باید بنویسی واسه صفحه بندیش

asadi.hasan
چهارشنبه 20 اسفند 1393, 09:52 صبح
من از DataList استفاده کردم و خیلی هم خوب شد دستتون درد نکنه .فقط یه مشکلی پیش اومد

برای نمایش جزییات از lightbox استفاده کردم و میخوام وقتی بر روی "نمایش جزییات" کلیک شد،LightBox باز بشه. اما چون از Datalistاستفاده کرده ام،هر یک از آیتم ها دارای مقادیر خودشون هستن.و من Id اونDiv که میخوام نمایش داده بشه رو به تابع جاوا اسکریپت ارسال میکنم. اما نشون داده نمیشه (میدونید که Datalistبه کنترل هایی که داخلش هست، Id جدیدی رو میده).
لطفا راهنمایی بکنید در اینجا چطوری از Lightbox استفاده بکنم .

keiv@n
چهارشنبه 20 اسفند 1393, 10:58 صبح
اول با inspectElement ببین دیتا لیست در خروجی به چی تبدیل شده ؟ به عکس زیر توجه کن ... بعد با تابع each داخل عناصر دیتا لیست iter کن و توابع جی کوئری رو روشون اجرا کن مثلا من تو مثال زیر خواستم روی هر span داخل دیتا لیست hover کردم رنگش قرمز شه :

<script>
$(document).ready(function () {
$("#DataList1 td span").each(function () {
$(this).hover(function () {
$(this).css("background", "red");
}, function () {
$(this).css("background", "none");
});
})
});
</script>

asadi.hasan
شنبه 23 اسفند 1393, 09:19 صبح
ممنون با کمک inspectElement تونستم lightbox رو نشون بدم ، ولی محتویاتی که نشون میده مربوط به Item اول هست. من محتویات رو از DB بایند کرده ام ولی نمیدونم چرا وقتی بر روی هریک از Itemها نمایش جزییات رو میزنم فقط محتویات آیتم اول نشون داده میشه.
کد هایی نمایش:

<script>
function show(var1)
{
document.getelementbyid(var1).style.display="inline"
}

</script>

<a id="display" href="#" onclick="javascript: show('detail');" >نمایش جزییات</a>
<div id="detail">
.
.
.
</div>

وقتی با inspectElement نگاه میکنم، idهمه ی آیتم ها detail هست و همونطور که در کد می بینید من show('detail') رو برای نمایش ارسال میکنم و به همین دلیل محتویات آیتم اول رو نشون میده. لطفا راهنمایی کنید.