PDA

View Full Version : استفاده از تبلیغات بنری سایت های مختلف

roboman78
یک شنبه 03 اسفند 1393, 19:57 عصر
سلام به نظر شما میشه با استفاده از سایت هایی که تبلیغات بنری واسه وبسایت ها میدن ما بیام اونا رو تو اندروید شبیه سازی کنیم و به اون لینکی که کلیک های رسانه ی ما رو میشماره هدایت کنیم؟اگه میشه چطوری از تو جاوا اسکریپتی که میدن لینک استخراج کنیم؟ مثلا میخوایم یه محصول از اون سایت رو به نمایش در بیاریم تو نرم افزارمون
ممنون

roboman78
دوشنبه 04 اسفند 1393, 16:32 عصر
کسی این کارو کرده آیا؟؟؟؟؟

roboman78
سه شنبه 05 اسفند 1393, 14:55 عصر
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

c0mmander
سه شنبه 05 اسفند 1393, 17:46 عصر
یک وب ویو در نظر بگیر که روی تمام عناصر باشه یا از بالا یا از پایین. داخلش کدهایی که لازمه رو بزار . در نظر داشته باش که وقتی اتصال اینترنت نداری این وب ویو باید مخفی بشه .
نکته : این تبلیغات بستگی به نوعشون داره یعنی یا فلشه که باید فلش پلیر نصب باشه یا اینکه گیف هست که فرمت عکسه که داخل با تگ لینک داخل اچ تی ام ال به نمایش در میاد بگرد دنبال لینکی که اشاره به یک عکس کنه.

roboman78
سه شنبه 05 اسفند 1393, 18:37 عصر
یعنی همینطوری میطونم مثلا از یه محصول گیف طراحی کنم بعد تو آن کلیکش به اون جایی که میخوام بفرستم؟

c0mmander
سه شنبه 05 اسفند 1393, 22:41 عصر
یعنی همینطوری میطونم مثلا از یه محصول گیف طراحی کنم بعد تو آن کلیکش به اون جایی که میخوام بفرستم؟

شما همین جوری میتونی یک سایت html5 , css3 , JavaScript بصورت آفلاین بزاری داخل وب ویو تا نمایش بده و کارهایی که لازمه رو انجام بده :لبخند: اینکه جای خود دارد ..
از وب ویو استفاده کن بعد روی رویداد تاچ کاری که می خوای رو انجام بده . مثلا باز کردن لینک یا انتقال به یک صفحه دیگه به برنامه یا انتقال به مرورگر.. نظر من اینکه شاید دوستان دیگه نظرشون این باشه که از گیف مستقیما استفاده کنی اما من این روش رو راحت تر می بینم.

roboman78
پنج شنبه 07 اسفند 1393, 21:46 عصر
چطوری میشه گیف نشون داد

c0mmander
پنج شنبه 07 اسفند 1393, 21:54 عصر
چطوری میشه گیف نشون داد چند وقت پیش تاپیکی در اینبارش توضیح داده بود که چطوری میشه گیف رو بدون استفاده از وب ویو نمایش داد. اینم یک لینک مفید برای نمایش گیف در وب ویو : http://stackoverflow.com/questions/4825383/gif-image-display-using-webview اگر عکست انلاین باشه هم میتونی مستقیما استفاده کنی فقط باید کد ها html و عکست رو درست ست کنی.