PDA

View Full Version : ایجاد بانک اطلاعاتی با حجم بالا در MySQL

saeidkhphp
دوشنبه 04 اسفند 1393, 18:27 عصر
سلام دوستای خوبم * سوالم رو در عنوان پرسیدم ، آیا میشه حجم زیادی از اطلاعات متنی رو مثلا صد ها مگابایت فایل تکست رو در بانک اطلاعاتی قرار بدیم بوسیله php و دسترسی سریعی بهشون داشته باشیم؟ اگه ممکنه یه کم در مورد کد هاش هم توضیح بدید
ممنونم از همتون :)

golbafan
دوشنبه 04 اسفند 1393, 18:31 عصر
همه رو میخوای توی یه رکورد بزاری؟؟؟
البته فیلد Longblob این امکان رو تا 4 گیگ میده ولی کار درستی نیست

saeidkhphp
دوشنبه 04 اسفند 1393, 18:46 عصر
نه اتفاقن تعداد خود رکوردها بسیار زیاد هست مثلا شاید دو سه هزار ! ولی اطلاعات داخلشون یک صفحه متنی بیشتر نیست! امکان پذیر هسن به نظرتون ؟ بعد من الان دارم با شبیه ساز Wamp کار میکنم چجوری میتونم MySQL رو باز کنم ؟ بقیش رو تا حدی بلدم ولی ازتون کمک میگیرم باز :)

البته اگه کلن شیوه ای دیگه بهتر هم هست لطفن راهنماییم کنید ، میخام بین صدها مگابایت نوشته جستجو انجام بشه بصورت مستقیم هم میتونم از خود فایل تکست کمک بگیرم ولی بنظرم باز شدنش و خروجی گرفتنش طول بکشه :(

golbafan
دوشنبه 04 اسفند 1393, 19:08 عصر
دو سه هزار که زیاد نیست شما بگو دو سه میلیارد...

saeidkhphp
دوشنبه 04 اسفند 1393, 19:46 عصر
golbafan جان من دیتابیس رو ایجاد کردم در phpmyAdmin بعدش هم کد ارتباط با دیتابیس رو زدم ، حالا میشه لطف کنید در ادامه بگید باید برای اتصال فایل های متنی ام به این دیتابیس چه کار کنم؟ ممنوووونم ازت :)

<?php // Create connection
$con=mysqli_connect("localhost","root","","MyTestdb"); // Check connection if (mysqli_connect_errno($con)) { echo "Failed to connect to MySQL: " . mysqli_connect_error(); }
// Create table$sql="CREATE TABLE persons(FirstName CHAR(30),LastName CHAR(30),Age INT)";// Execute queryif (mysqli_query($con,$sql)){echo "Table persons created successfully";}else{echo "Error creating table: " . mysqli_error($con);}?>

saeidkhphp
دوشنبه 04 اسفند 1393, 20:02 عصر
البته نحوه خروجی گرفتن رو تونستم پیدا کنم که اگه اشتباه نکنم از Select From بود ولی هنوز تو وارد کردن اطلاعات به داخل جداول موندم !

$result = mysql_query("SELECT * FROM table"

saeidkhphp
دوشنبه 04 اسفند 1393, 20:05 عصر
دستور insert into رو پیدا کردم دوستان جواب میده :)))