PDA

View Full Version : سوال: انتخاب فریم ورک مناسب

aminbl5
جمعه 08 اسفند 1393, 19:32 عصر
سلام دوستان
من میخوام یک سیستم هوشمند تحت وب بنویسم، می خواستم بدونم زبان PHP برای این کار مناسب هست یا نه؟:متفکر: اگه هست از چه فریم ورکی استفاده کنم بهتره؟
منظورم از هوشمند؛ استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی هست

arta.nasiri
جمعه 08 اسفند 1393, 19:50 عصر
شما بهتره اول خود php رو یاد بگیرید بعدش اگه دید نیاز به استفاده از فریم ورک دارید یکی رو انتخاب کنید.
معمولا تو هوش مصنوعی چیزی که مهمه الگوریتم و پیاده سازی اون هستش نه زبان!! با ویٰژوال بیسیک هم میشه الگوریتم های هوش رو پیاده کرد. البته زبان هم به نوبه ی خود مهمه مثلا جاهایی که سرعت پاسخگویی اهمیت بالایی داره.

aminbl5
جمعه 08 اسفند 1393, 20:47 عصر
ممنونم! میخوام بدونم این حرف چقدر صحت داره که برای این جور سیستم ها بهتره از ASP MVC استفاده کرد چرا که انسجام بیشتری داره،و پروژه راحت تر و سریع تر به انجام میرسه، این حرف چقدر میتونه درست باشه؟!

MH.S.dev
جمعه 08 اسفند 1393, 21:03 عصر
موضوع الگوریتمهای هوش مصنوعی ارتباط چندانی با زبان یا فریمورک خاصی نداره، البته ممکن یک فریمورک بر اساس الگوریتمهای هوش مصنوعی طراحی شده باشه ولی در نهایت برنامه نویس هست که سیستم را با الگوریتم خاصی طراحی میکنه! در مورد زبان هم بر میگرده که سیستم شما چه کاربردی داره و قراره چه کاری رو انجام بده! ممکن هست سیستم شما نیاز به سرعت و بازدهی بسیار بالا برای انجام محاسبات داشته باشه اونوقت باید سراغ زبانی مثل C++ رو بگیرید مثل سیستم سرچ گوگل! در رابطه با زبان های تحت وب به نظر من php با توجه به متن باز بودن و تسلط بیشتر برنامه نویس به کدها، به نسبت asp.net میتونه بهتر جواب بده!
در رابطه با سیستم های هوشمند مسائل دیگه ای هم میتونه مطرح باشه. باز باید ببینید سیستم شما در نهایت چه کاری انجام خواهد داد.