PDA

View Full Version : سوال: به هم چسبیدن بعضی کلمات در ادیتور

peyman13618
شنبه 09 اسفند 1393, 15:15 عصر
توی یکی از پروژه هایی که چند وقت پیش انجام دادیم از ادیتور ajaxtoolkitcontrol استفاده کردیم . الان به یه مشکلی خوردیم که وقتی اخبار رو از توی word تو ادیتور کپی می کنیم بعضی از کلمات به هم چسبیده میشه و هرچی دوباره ویرایش کنم و بین شون فاصله بزنم باز وقتی ذخیره میشه همون کلمات رو بهم چسبیده نشون می ده. فونت رو tahoma میذارم .هم توی word و هم بعد از اینکه تو ادیتور کپی شد پاراگراف رو راست به چپ و فونت tahoma. لطفا راهنمایی بفرمائید که مشکل از ادیتوره یا word? حتی نوشته ها رو از word توی notepad هم کپی کردم بعد توی ادیتور باز درست نشد

peyman13618
یک شنبه 10 اسفند 1393, 08:34 صبح
از ادیتورهایی که در حال حاضر موجود هست کدومشون بی دردسر تر هست؟ یادمه قبلا یه ادیتور استفاده کرده بودم بعد از چند وقت اکسپایر شده بود صفحات مدیریت سایت دیگه باز نمی شد فکر کنم fckeditor بود.یک ادیتور دیگه هم استفاده کردم که تغییر فونت که می زدی کل پاراگراف بندی خراب میشد. اگر این ajaxcontroltoolkit هم فکر می کنید مشکل داره عوضش کنم.

peyman13618
یک شنبه 10 اسفند 1393, 11:58 صبح
توی یکی از پروژه هایی که چند وقت پیش انجام دادیم از ادیتور ajaxtoolkitcontrol استفاده کردیم . الان به یه مشکلی خوردیم که وقتی اخبار رو از توی word تو ادیتور کپی می کنیم بعضی از کلمات به هم چسبیده میشه و هرچی دوباره ویرایش کنم و بین شون فاصله بزنم باز وقتی ذخیره میشه همون کلمات رو بهم چسبیده نشون می ده. فونت رو tahoma میذارم .هم توی word و هم بعد از اینکه تو ادیتور کپی شد پاراگراف رو راست به چپ و فونت tahoma. لطفا راهنمایی بفرمائید که مشکل از ادیتوره یا word? حتی نوشته ها رو از word توی notepad هم کپی کردم بعد توی ادیتور باز درست نشد

مشکل رو به این صورت فعلا حل کردم که فایل word رو save as plain text کنم و بعدش انکودینگش رو روی utf-8 بزارم. از توی فایل جدید کپی کنم تو ادیتور بعد اونجا تنظیمات فونت و پاراگراف رو انجام بدم. مراحل کار پیچیده شده ولی جواب داد. باز اگر کسی تونست مشکل رو حل کنه که مستقیما از word داخل ادیتور کپی کنم ممنون میشم بنویسه