PDA

View Full Version : نرم افزار فیلمبرداری از صفحه برای آموزش PHP و کدنویسی

m.esmaeilzadeh
یک شنبه 10 اسفند 1393, 11:12 صبح
با سلام
حقیقت اینکه بنده قصد دارم یک سیلابس آموزش PHP رو به صورت ویدئو توضیح و آموزش بدم
البته قراره این آموزش رو رایگان در اختیار دوستان قرار بدم و اگر چیزی بلد هستم به دیگران هم یاد بدم
والله نمیدونم با چه نرم افزاری میشه خیلی خوب و با کیفیت بهتر صدا و تصویر از صفحه مانیتور فیلمبرداری کنم ؟!؟!!؟
دوستان کسی نرم افزاری میشناسه که بتونم استارت کار رو باهاش بزنم ؟
ممنون

MMSHFE
یک شنبه 10 اسفند 1393, 11:22 صبح
Gilisoft Screen Recorder و Camtasia و BBFlashback کارشون حرف نداره.

m.esmaeilzadeh
یک شنبه 10 اسفند 1393, 11:29 صبح
با تشکر MMSHFE (http://barnamenevis.org/member.php?55504-MMSHFE)
ولی شما 3 تا نرم افزار معرفی کردید , شما کدام رو بیشتر صلاح میدونید ؟ :لبخند: :چشمک:
ممنون

hamedarian2009
یک شنبه 10 اسفند 1393, 11:37 صبح
سلام توی ویندوز من نرم افزار snagit (http://p30download.com/fa/entry/184/) رو پیشنهاد میکنم کیفیت تصویر و صدای خوبی داره و نسبت به camtasia حجم خیلی کمتری داره

MMSHFE
یک شنبه 10 اسفند 1393, 12:29 عصر
مهمترین امتیاز Camtasia ادیتورش هست که به شما اجازه ویرایش مناسب تصاویر رو میده و ازطرفی حجم فایل خروجی هم کمه و فرمتهای زیادی رو هم پشتیبانی میکنه. همچنین قابلیتهایی مثل نمایش کلیدهای فشرده شده در زمان ضبط و... هم توی SnagIt نیست (هرچند برنامه خیلی خوبیه). اگه دنبال یه برنامه راحت و بی دردسر هستین من شخصاً Gilisoft Screen Recorder رو توصیه میکنم.

m.esmaeilzadeh
شنبه 16 اسفند 1393, 16:37 عصر
من برنامه BB FlashBack Pro 5 Recorder رو دانلود و نصب کردم , تصویر رو خوب ضبط میکنه , ولی یک میکروفن به کامپیوتر وصل کردم , صداش خیلی ضعیف هستش و یک نویز خیلی بدی هم بعد از ضبط ویدئو داخل صداش می افته و اصلا صداش شنیده نمیشه ....
از ویندوز 7 هم استفاده میکنم , داخل تنظیمات رفتم و مقدار level و boost رو زیاد کردم ولی باز درست نشد !!!!
یعنی مشکل از کجا میتونه باشه ؟!

hamedarian2009
شنبه 16 اسفند 1393, 17:01 عصر
شما نرم افزار Gilisoft Screen Recorder نصب کنید حجم خیلی کمی داره ولی صدارو خوب میگیره اگه تو این هم این مشکل بود بعد دنبال راه حل باشین

freeman99
شنبه 16 اسفند 1393, 18:03 عصر
من یه دفه تست کردم چندتا از این نوع نرم افزارها رو فقط یکی دوتاش روی سیستم قابل استفاده بود تازه اونم به زور. اونا هم میدونید چرا جواب میدادن؟ چون فرمت فایلی که ذخیره میکردن فشرده نمیکرد (یا شایدم خیلی کمتر فشرده میکنه) و بنابراین حداقل نیاز به پردازش ریل تایم روی CPU رو داشت. ولی خب عوضش حجم فایلشون خیلی بیشتره و حواست نباشه زودی اونقدر بزرگ میشه که ببینی سکته میکنی :متعجب:

راستی واسه بازی Fraps از نظر سبکی/پرفورمنس عالیه. دایرکت ایکس و اینا رو کپچر میکنه. ضمنا باهاش میتونید فلش رو هم در حالت فول اسکرین کپچر کنید :چشمک: فقط گفتم حجم فایلش زیاده دیگه (بعدا میتونید با نرم افزارهای دیگه کانورت کنید).

هرچی سیستم قویتر باشه چند هسته ای باشه طبیعتا بهتر جواب میده میتونید از فرمتهای دارای فشرده سازی بیشتر استفاده کنید.

MMSHFE
شنبه 16 اسفند 1393, 19:07 عصر
والا این روزا دیگه Core i5 و i7 و... یه سیستم معمولی محسوب میشه و این نرم افزارها هم به راحتی جواب میدن. کسی که میخواد فیلم و مجموعه آموشی بسازه دیگه نمیاد با Core2Duo یا Intel Celeron کار کنه! من خودم با Gilisoft Screen Recorder با فرمت flv. ضبط میکنم و درصورت نیاز به ویرایش (جاهایی مثل سانسور کردن رمز عبور و...) با Wondershare Video Editor فیلم رو ادیت میکنم و درنهایت خروجی برنامه رو با Blaze Video Magic Ultimate تبدیل به فرمت avi. با کدگذاری Xvid میکنم که حجمش رو به شدت میاره پایین (بدون افت کیفیت).