PDA

View Full Version : کمک برای هزینه طراحی سایت

sepehr2121
یک شنبه 10 اسفند 1393, 14:53 عصر
سلام دوستان
لطفا کمک کنید بفرمایید که هزینه طراحی یه سایت با این مشخصات چقدر میشه!
طراحی و راه اندازی صفحات اصلی شامل هفت صفحه با اطلاعات نظیر متن، گالری تصاویر، تماس با ما، معرفی و...
در ضمن دو تا زبان خارجی هم داره و 90 صفحه ورود اطلاعات و طراحی بنر و آیکونها

H:Shojaei
یک شنبه 10 اسفند 1393, 15:08 عصر
اطلاعات کامل تر بدید اینطوری هرکی هرچی بگه اشتباهه...
من اینجا یه سوال پرسیدم دقیقا مثل شما نهایت قیمت اینجا بود 3 تومن رفتم مستندات با ریز جزئیات رو دادم بیرون چندین جا قیمت گرفتم زیر 10 تومن اصلا هیچکی نگفت...
مثلا این پروژه شما 2 تا 8 تومن شاید قیمت گذاری میشه با این توضیح مستندات که بذارید بازه کمتر میشه و چیزی که میخواید بدست میاد قیمتی که پرت نباشه نسبت به اصل پروژه...
این 90 صفحه منظور چی بود؟؟
90 صفحه استاتیک؟؟ چی هستن؟؟

sepehr2121
یک شنبه 10 اسفند 1393, 15:20 عصر
این اطلاعات پروژه هستش

128984

us1234
یک شنبه 10 اسفند 1393, 16:26 عصر
نصب وردپرس + یک قالب شرکتی = 300 تومن
با هاست ، دامین و پشتیبانی 1 ساله = 600 تومن

ravand
یک شنبه 10 اسفند 1393, 19:01 عصر
نصب وردپرس + یک قالب شرکتی = 300 تومن
با هاست ، دامین و پشتیبانی 1 ساله = 600 تومن
برنامه نویسی سایت خیلی ارزون شده دیگه کسی به کسی این پولا رو نمیده. الان هزینه ی برنامه نویسی یه قالب شده نهایت 150 تومن اونم واکنش گرا.

reza_khan2006
یک شنبه 10 اسفند 1393, 19:34 عصر
من که جدیدا قالب امادم بزنم با وردپرس زیر یه تومان نمی گیرم . البته همینم کمه .
چون می دونم هر سایتی که می زنم کلی مسئولیت به همراه خودش داره. شاید یه تعدادی از مشتریام از دست بدهم ولی برام مهم نیست.

thacker
یک شنبه 10 اسفند 1393, 19:37 عصر
من اگه باشم فقط برای وارد کردن اطلاعات ( بسته به نوع و حجم اطلاعات ) حداقل ۲۰۰.۰۰۰ تومان میگیرم .

H:Shojaei
یک شنبه 10 اسفند 1393, 19:46 عصر
به نظر من هم همون 2 تومن خوبه

ravand
یک شنبه 10 اسفند 1393, 20:18 عصر
خواهشاً اینقدر شعار ندید! من کسایی رو میشناسم توی همین انجمن ادعای زیادی داشتن ولی به 20 هزارتومن پول محتاج بودن! کسی میتونه توی زمینه ی طراحی سایت درامد کنه که شرکت داشته باشه . تازه اونم به سختی داره پول در میاره.

من اگه باشم فقط برای وارد کردن اطلاعات ( بسته به نوع و حجم اطلاعات ) حداقل ۲۰۰.۰۰۰ تومان میگیرم .
کی تا حالا همچین پولی برای همچین کاری بهت داده؟ :لبخند:
الان کسایی هستن که هزارتومنم بهشون بدی برات این کار رو میکنن. وقتی همچین کسایی هستن چرا باید کسی بیاد اینقدر به شما پول بده؟

دانیال دزفولی
یک شنبه 10 اسفند 1393, 20:28 عصر
خواهشاً اینقدر شعار ندید! من کسایی رو میشناسم توی همین انجمن ادعای زیادی داشتن ولی به 20 هزارتومن پول محتاج بودن! کسی میتونه توی زمینه ی طراحی سایت درامد کنه که شرکت داشته باشه . تازه اونم به سختی داره پول در میاره.

الان کسایی هستن که هزارتومنم بهشون بدی برات این کار رو میکنن. وقتی همچین کسایی هستن چرا باید کسی بیاد اینقدر به شما پول بده؟

بستگی به نوع برخورد داره

مثلا یکی مثل من اگه خودشو بکشه و یه قالب در حد تیم ملی بده بیرون :لبخند: مشتری زورش میاد پول بده:کف:

ولی نمیدونم بعضیا چطور حاضرن به یه قالب که نه امکانات داره نه ظاهر حاضر بیشتر از قالب من بدن :متفکر:

پس در نتیجه همه چیز به نوع برخورد شما داره :لبخند:
فعلا که من با نوع برخورد با مشتری مشکل دارم (مشتری ها سالم نیستن :لبخند:)

ravand
یک شنبه 10 اسفند 1393, 20:36 عصر
اون که آره شما اگه شل بزنی باید برای طرف مفت کار کنی. ولی بعضیا میان قیمت های خیلی بالا رو میگن! مثلا یکی توی همین انجمن میگفت من یه سیستم مدیریت محتوا میزنم 2 میلیون یکی دیگه امد گفت دو میلیون نیم یکی دیگه امد تا ده میلیونم رفت!!!!!!!
خودت رو در نظر بگیر. اگه سیستم مدیریت محتوای رایگانی مثل وردپرس باشه تو حاضری حتی یه ریال بابت سیستم مدیریت محتوا بدی؟ مگر اینکه برنامه نویس باشی و بخوای برای اینکه بگی بلدی یکی برای خودت بسازی.
بله من مشتری سیستم مدیریت محتوا داشتم ولی نه دو میلیون !
الان کسانی هستن که با بوت استرپ قالب میزنن 30 هزار تومن! کارشونم خوبه.
خب دیگه کسی نمیاد به منو و شما همچین پولایی بده . حالا هر چی ام براش کلاس بذاریم و ارزش خودمون رو ببریم بالا. وقتی کسی نداشته باشه یا نخواد بده حالا هر چی ام بگی فایده ای نداره. بیشتر این مشتری ها خودشون از بازار با خبرن از قیمت ها با خبرن . میدونن کی به کیه؟

us1234
یک شنبه 10 اسفند 1393, 20:50 عصر
برنامه نویسی سایت خیلی ارزون شده دیگه کسی به کسی این پولا رو نمیده. الان هزینه ی برنامه نویسی یه قالب شده نهایت 150 تومن اونم واکنش گرا.

150 تومن برای یک قالب نستا خوبه .
ولی در نظر داشته باشید کسی که درخواست قالب داده با کسی که درخواست راه اندازی سایت داده متفاوت است .
پشتیبانی هم جای خودش را داره . یکسال باید هاست دان شد ، سایت خراب شد یا هر مشکل دیگه ای که پیش اومد مشکل را هندل کنید . که به نظر من اگر سر انگشتی هم حساب کنید 600 تومن برای یکسال - هزینه هاست و دامین چیزی که تهش ( شاید ) بماند همان هزینه اینترنت است .

هزینه پست دادن در سایت ها هم متفاوت است و در انجمن های دیگه بودن کسایی که به عنوان نویسنده با بنده همکاری داشتن.
مثلا پست کپی از 200 تومن ( 2000 ریال ) شروع میشه ، پست های ترجمه و اختصاصی تر تا 1000 تومن یا 2000 تومن هم میرسه .

در کل یه چیز را با تجربه یاد گرفتم اینکه اگر قیمت را کم کنی مشتری زیاد نمیشود ( علت را دقیق نمیدونم چرا چون با رابطه عرضه و تقاضا هم جور نیست ، ولی نمیشه! )

prans.info
یک شنبه 10 اسفند 1393, 20:51 عصر
اون که آره شما اگه شل بزنی باید برای طرف مفت کار کنی. ولی بعضیا میان قیمت های خیلی بالا رو میگن! مثلا یکی توی همین انجمن میگفت من یه سیستم مدیریت محتوا میزنم 2 میلیون یکی دیگه امد گفت دو میلیون نیم یکی دیگه امد تا ده میلیونم رفت!!!!!!!
خودت رو در نظر بگیر. اگه سیستم مدیریت محتوای رایگانی مثل وردپرس باشه تو حاضری حتی یه ریال بابت سیستم مدیریت محتوا بدی؟ مگر اینکه برنامه نویس باشی و بخوای برای اینکه بگی بلدی یکی برای خودت بسازی.
بله من مشتری سیستم مدیریت محتوا داشتم ولی نه دو میلیون !
الان کسانی هستن که با بوت استرپ قالب میزنن 30 هزار تومن! کارشونم خوبه.
خب دیگه کسی نمیاد به منو و شما همچین پولایی بده . حالا هر چی ام براش کلاس بذاریم و ارزش خودمون رو ببریم بالا. وقتی کسی نداشته باشه یا نخواد بده حالا هر چی ام بگی فایده ای نداره. بیشتر این مشتری ها خودشون از بازار با خبرن از قیمت ها با خبرن . میدونن کی به کیه؟
دیگه در این حد هم نیست و هر طیفی پیدا میشه اونایی برای نوشتن یک سی ام اس به 300 تومن راضی هستند و اونایی که به 15 میلیون تومن راضی هستند .
البته کیفیت کار هم فرق می کنه و کم پیش میاد یک حرفه ای بیاد با قیمت بسیار پایین کار کنه .
شما خودت رو تویه کدوم طیف می بینی ؟
حرفه ای ها یا متوسط ها ؟
میخوای درآمدت مثل کدوم طیف باشه ؟
خودت باید تعرفت رو مشخص کنی و شاید هم این وسط یک مدت بیکار بمونی ولی بعدا همه چی درست میشه .
هر جور مشتری هم داریم که اگه بگی سی ام اس مثل وردپرس برات یک تومن می نویسم میگه گرونه :-| ، به اینجور مشتری ها اگه رک باشی باید بگی برو گم شو و اگه بخوای کمی با ادبانه منظورت رو برسونی باید بگی تعرفه من اینه اگه با کیفیت دیگه یا تعرفه دیگه میخواید همکارانمون هستند ...
به هرچی فکر کنی بهش میرسی ...

prans.info
یک شنبه 10 اسفند 1393, 21:01 عصر
150
در کل یه چیز را با تجربه یاد گرفتم اینکه اگر قیمت را کم کنی مشتری زیاد نمیشود ( علت را دقیق نمیدونم چرا چون با رابطه عرضه و تقاضا هم جور نیست ، ولی نمیشه! )
ما یک اسکریپت نوشته بودیم 50 تومن میفروختیم بعد از یک مدت داشتم با یک سری از مشتری ها صحبت میکردم میگفتند با شک و تردید خریدیم چون خیلی ارزون بود ...
ما قیمت رو دو برابر کردیم فروش در یک زمان کوتاه به اندازه اون دو ماهی که 50 تومن میفروختیم رسید :لبخند:.
البته یک سری از افراد اعتراض کردند که چرا گرون تر کردید ما میخواستیم بخریم که آخر سر هم فهمیدم خریدار نبودند ...
درمورد قیمت دادن به پروژه ها هم اگه قیمت پایین هم بدید باید نمونه کار های قدرتمندی داشته باشدی که مشتری پایین بودن قیمت رو اینطوری برای خودش معنی نکنه که کیفیت پایینه ...
منظور من از قیمت پایین این بود که فرضا یک اسکریپت رو میشه از 1 تومن تا 5 تومن نوشت و شما بیاید بگید 1 تومن نه اینکه بگید 700 تومن .

id1385
یک شنبه 10 اسفند 1393, 22:23 عصر
به نظر من در شرایط فعلی کلاً کار کردن سخت شده، نه تنها تو حوزه‌ی وب بلکه توی تمامی حوزه ها، مخصوصاً اینترنت واقعاً به این موضوع بیشتر دامن زده، قبلنا طرف برای بدست آوردن یه شماره تلفن کلی تلاش می کرد الان با یه سرچ کوچولو تو اینترنت میشه کلی مشتری و فروشنده رو پیدا کرد و باهم مقایسه کرد، متاسفانه بعضی سایتها هم توی حوزه‌ی برنامه نویسی مشکل ساز شدن، طرف میره تو سایت میزنه یه چنین پروژه ای رو میخوام، از متبحرترین افراد تا تازه کارترینشون میان قیمت میدن و هر کس هم بنا به دانش و تواناییهای خودش، ولی این وسطه اونی که گیج میشه مشتریه، طرف واقعاً نمیدونه قیمت پروژه درخواستی 2-3 میلیون تومن اون فرد متبحره یا 200 تومن اون تازه کاره، و از اینجاست که بدبینی نسبت به این حوزه بیشتر و بیشتر میشه، واقعاً نرخ واحد و یا حداقل یک عرف واحد تو این حوزه به معنای دقیق وجود نداره، من مشتری داشتم که وقتی بهش قیمت دادم برق از کلش پرید، گفت بابا من قیمت 120 هزار تومنی دارم، گفتم مومن خدا با 120 تومن کی میاد چند روز برات کار کنه ؟ یه کارگر عادی هم الان روزی 50-60 رو میگیره!!!
به هر حال این امر به نظر من یه چیز عادی هستش و از بین هم نمی ره و تا موقعی که ارزش واقعی این کار آشکار نشده و مشتری اونو با تایپ ساده یکی میدونه مشکلات هستش.
اگه بخوای ارزش واقعی یک کارو بسنجی واقعاً نمیشه قیمت روش گذاشت ولی متاسفانه برای اینکه بتونی تو این بازار کار کنی باید خودتو با شرایط وفق بدی
شما هم سعی کن مشتریتو برآورد کنی ببینی واقعاً چقدر میخواد هزینه کنه و نوع صحبت کردن و برخورد خیلی خیلی تو قرارداد میتونه تاثیر گذار باشه.

موفق باشید

sepehr2121
یک شنبه 10 اسفند 1393, 23:06 عصر
دوستان یه چیزی میگم، من که خودم شاخ درآوردم!!!!
این پروژه رو دادن به یه شرکت انجام بده با 8.5 میلیون تومن!!!!!!!!!!

thacker
دوشنبه 11 اسفند 1393, 09:23 صبح

یه سایت برای یه شرکت پتروشیمی ساختم ... یه سری متن نوشته شده روی A4 بهم دادن گفتن بزار توی سایت ... تقریبا برای هر صفحش ۵۰۰۰ تومان گرفتم.
یه سایت دیگه برای یکی از نمایندگی های اسپیکر بود که کاتالوگ به من دادن که بزارم توی سایت ... برای هر کدوم از محصولاتش ۲۵۰۰ تومان دادن.
یه سایت دندانپزشکی هم بود که برای هر کدوم از مقالات سایت ۲۵۰۰ گرفتم ....
الان نرخ تایپ یک صفحه توی ورد فکر کنم ۶۰۰ تومان باشه که دفاتر خدمات فنی ارائه میدن...
طبیعتا واسه اصولی درج کردن مطلب توی سایت این قیمتی که گفتم نباید خیلی زیاد بوده باشه و به نظرم منصفانه هست. اینکه کجای نظر من شعار بود رو متوجه نمیشم ...

MMSHFE
دوشنبه 11 اسفند 1393, 10:00 صبح
لطفاً بجای مباحث حاشیه ای، به سؤال استارتر جواب بدین. البته ظاهراً دیگه نیازی نیست و پروژه رو به یکی دیگه تحویل دادن که انجام بده. مباحث حاشیه ای رو توی تالار «گفتگوی عمومی» مطرح کنید. اینجا جاش نیست.