PDA

View Full Version : دادن شماره تلفن به ایمیل یاهو

jd.mn98
دوشنبه 11 اسفند 1393, 21:27 عصر
سلام دوستان
یه سوال
من چند روزه وقتی وارد ایمیلم میشم میگه شماره تلفنت رو بده حالا من موندم شماره بدم یا نه؟؟:لبخند::لبخند:
اگه بدم احتمال جاسوسی و دزدی و از اینجور چیزا نیست؟؟؟؟:متفکر:

anotheruser
سه شنبه 12 اسفند 1393, 09:20 صبح
سلام دوستان
یه سوال
من چند روزه وقتی وارد ایمیلم میشم میگه شماره تلفنت رو بده حالا من موندم شماره بدم یا نه؟؟:لبخند::لبخند:
اگه بدم احتمال جاسوسی و دزدی و از اینجور چیزا نیست؟؟؟؟:متفکر:

سلام، جاسوسی و دزدی که نه این واسه موقعی که پسوردتو گم کرده باشی و از راه های دیگم نتونی اکانتتو بازیابی کنی به درد میخوره ، اما به نظرم ندی بهتره ، تو اینترنت هر چقد محافظه کارتر عمل کنی بهتره ، هر چند واسه اونایی که با وب زیاد سرو کار دارن بخصوص تو ایران حریم خصوصی زیاد معنی نمیده ، مثلا یه دامنه IR تو سایت نیک ثبت کنی باید همه مشخصاتتو قشنگ بزاری رو دید عموم چون آقایون اینطوری میخوان.. بعدشم تازه خواستی تو سایت سایت ساماندهی ثبت نام کنی باید تا نوع دیتابیسی که استافده می کنی رو بهشون بگی، بعد اطلاعاتم میدونی که هیچ وقت از رو نت پاک نمیشن سایتای مث سایت آرشیو همه چی رو تو دیتابیشون ذخیره میکنن یه سلام و علیکی با یک دوستی میکنی تو نت برا همیشه هستش ، خلاصش تو این زمونه هیچ چیزی رو نمیشه مخفی نگه داشت از همون لحظه که دکمه پاور کامپیوترت رو میزنی تا وقتی که شات دان می کنی هر کاری میکنی مانیتور میشه حالا یا توسط سرویس اطلاعات داخلی یا شرکت های بزرگ اینترنتی و سرویس اطلاعاتی آمریکا ، امنیتم زیاد معنی نمیده ، بخوان جاسوسیمونو بکنن می کنن کاریم از دستمون ساخته نیست ، همین ویندوز خودش بزرگترین جاسوسی هست که ما تو کامپیوترمون نصب میکنیم و.. یه مدت پیش جایی میخوندم یک دانشگاهی تو آمریکا اطلاعات شخصیه دانشجوهاشو فروخته بود .. هرچند سایتی مث یاهو حرفه ای عمل کنه و خویشتن دار باشه ولی بازم تو این دنیا قابل اعتماد وجود نداره ..

freeman99
سه شنبه 12 اسفند 1393, 09:44 صبح
احسنت :تشویق: