PDA

View Full Version : یه سوال کوچیک؟؟؟

selopi
سه شنبه 12 اسفند 1393, 00:01 صبح
سلام
حسن هستم 17 ساله رشته کامپیوتر دوره کاردانی
علاقه مند به طراحی وب
سوالم اینه که با توجه به بازار ایران یاد گرفتن php و طراحی وب برای من درآمد خوبی داره؟؟ یا یک قسمت دیگه ای رو از علم کامیپوتر رو یاد بگیرم؟
از مدیران این انجمن هم کمک می خوام.:بوس:

prans.info
سه شنبه 12 اسفند 1393, 00:38 صبح
یک سرچ کوچولو بزنید یا اصلا چرا راه دوری میریذ همین آخرین تاپیک ها رو مشاهده کنید چند تا تاپیک در این مورد هست اونا رو مطالعه کنید به جواب میرسید .
http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?30-PHP#threads

hamedarian2009
سه شنبه 12 اسفند 1393, 09:18 صبح
سلام چه جالب دوره ما ۱۷ سالمون بود هنوز تو دبیرستان بودیم :لبخند:

شما تکنولوژی های جدید وب رو اول یاد بگیرین و مسلط بشین بعدش حتما درآمد خوبی خواهین داشت غیر از PHP حتما کتابخانه های مختلف جاوااسکریپت رو هم یاد بگیرین مثل جی کوئری و node.js و ...
الان توی وب استفاده از js خیلی گسترده تر شده

us1234
سه شنبه 12 اسفند 1393, 09:25 صبح
سلام
حسن هستم 17 ساله رشته کامپیوتر دوره کاردانی
علاقه مند به طراحی وب
سوالم اینه که با توجه به بازار ایران یاد گرفتن php و طراحی وب برای من درآمد خوبی داره؟؟ یا یک قسمت دیگه ای رو از علم کامیپوتر رو یاد بگیرم؟
از مدیران این انجمن هم کمک می خوام.:بوس:

شما اول این 17 سالگی و کاردانی را توضیح دهید :لبخندساده: فکر کنم تازه بهمن امسال رفتید ترم 1 کاردانی ؟

کار هم بستگی به خودت داره . هیچ کاری وجود ندارد که بگه اگر فلان مدرک را بگیرید ماهانه اینقدر تومان به حسابت واریز میشود و مدرک هم در کار ارتباطی ندارد . شما با دیپلم هم می توانید حرفه ای شوید و کار کنید ولی برای استخدام قضیه فرق دارد .

MMSHFE
سه شنبه 12 اسفند 1393, 09:45 صبح
بجای بحث های حاشیه ای، لطفاً به سؤال استارتر بپردازین. سؤال ایشون درمورد سن و رشته تحصیلیشون نبود.

selopi
سه شنبه 12 اسفند 1393, 11:58 صبح
هنرستان بودم پیش دانشگاهی نداشت الان هم ترم 2 هستم.

selopi
سه شنبه 12 اسفند 1393, 12:01 عصر
سوال منو خوب جواب ندادین؟؟؟؟؟

golbafan
سه شنبه 12 اسفند 1393, 12:10 عصر
fkzv lk h'v hc hghk fi nvHlna t;v ;kdn ahdn kj,kdn odgd \davtj ;kdn ],k hdk vhid ;i j,a rnv 'chajd sojd ihd cdhnd nhvi , ll;ki ngsvn fad , hnhli knd ],k fvh dnvHln vhiihd Hs,kjvd il isj. fh hdkphg h'v fh ughri , \aj;hv ;hv ;kd nvpnd ;i fj,kd nv Hdkni ]kn jh \v,Ci n,gjd , shclhkd f'dvd nvHlna il o,fi...

این همه تایپ کردم تازه فهمیدم کیبورد انگلیسیه :قهقهه:

بنظرم اگر از الان هدف فقط درآمد باشه شاید نتونی به اون چیزی که فکر میکنه برسی چون در راهی قدر گزاشتی که سختیها و دلسردی های زیادی رو به همراه داره . ببین چی میخوای؟ اگر فقط دنبال درآمدی راههای آسونتری هم هست ولی اگر علاقه داری و پشتکار ... از الان به درآمدش فکر نکن و تمرکز کن روی پیشرفت در کارت تا انشاالله در آینده بتونی حرفه ای باشی و بعدش کافیه چند تا پروژه سازمانی بتونی بگیری دیگه درآمد هم میاد دنبال سرش...